Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata felnőtt korban elkezdett snowboardozással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gyerekként és egyetemistaként sem volt rá soha lehetőségem (anyagi okok miatt), hogy síelni, snowboardozni tanuljak. 26 éves koromra sikerült az anyagi részét biztosítani magamnak, de ahogy látom a legtöbben 10-12 éves korban kezdik el. Viszont elég elszánt vagyok, beiratkoztam magánoktatóhoz először műpályára. Nagyon vonz a freeride snowboard, nem akarok YouTube sztár lenni, de tök jó lenne, ha egyszer sikerülne magabiztosan lesiklani egy közepesen nehéz hegyvidéki terepen. Szerintetek van még erre esélyem? Mennyi gyakorlás kellhet hozzá? Nem lakom olyan messze Eplénytől sem, 2-3 hetente simán le tudnék ugrani egy napra.

2016. dec. 30. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem siman
2016. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenképpen oktatóval kezd el a tanulást!
2016. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem board hanem sí .33 évesen tanultam meg síelni. Elég jól megy , tirolban vagyok itt csak meredek pályák vannak :) Elején voltak azért esések. Jó ha egy tapasztaltabb boardossal tanulsz aki segít.

Ha nincs senki érdemes oktatót fogadni pár alkalomra, tud sokat segíteni, elmondja az alapokat!

Ha 2 hetente tudsz menni akkor hamar bele fogsz jönni! Szezon végére rendesen menni fog.

2017. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!