Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Van itt valaki, aki ért a...

Van itt valaki, aki ért a jégkorcsolyához?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy jégkorit, mert az előző tönkre ment. De ez a jégkorcsolya nagyon fura, recés az eleje. Kipróbáltam és folyton pofára estem vele. Miért ilyen ez? Mit lehet vele csinálni? Vagy vonatkozik rá valamilyen speciális használat?

2016. dec. 30. 14:56
 1/3 anonim válasza:
Szia neoem is reces korim van. Kiskoromban sima kotiban tanultam meg korizni ezert a valtas nekem is furcsa volt eloszor. En mar csak ritkan akadokbala a jegbe akkor is azert mert szaguldozok😂. Na de hogy amikor eloszor mentem eszre vettem hogy nem a lab elso fepere kell terhelni hanem inkabb a sarkamra es ugy veletlen sem akadok el. En imadom ezt a korimat hidd el 1-2 alkalom utan meg lehet szokni😃. Jo korizast😀!
2016. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi h igy irtam csak betort a telom es azt se latom melyik betu hol van😂😂😂😂
2016. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A recék azért vannak rajta, mert a műkorcsolyázók azt használják ugráshoz, lépésekhez stb. Ha neked nincs rá szükséged, akkor amikor viszed éleztetni, kérd meg, hogy szedjék le az első recét.

Egyébként ha csetlesz, botlasz a recék miatt, az azt jelenti, hogy nem jó helyen van a testsúlyod nagyon előrre dőlsz. Normálisan nem szabadna, hogy zavarjon.

2016. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!