Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Zakopane-ban milyen a síelési...

Zakopane-ban milyen a síelési lehetőség?

Figyelt kérdés
Elég sok ember jár ide, elvileg olcsó, és egész jó. Olasz/Osztrák sípályákra jártunk eddig, de most olcsóbb kéne, ami azért nem nagyon rossz. Mi a véleményetek róla? Mennyi pálya van, és mennyire gondozzák őket? A társaság nagyrésze még amatőr, szóval nem kell sok fekete pálya.

2017. szept. 8. 12:39
 1/2 anonim válasza:

En jartam 3 eve ott sielni. Lehet en vagyok a hulye, de nem tudom h hany sipalya van a varosban. En nem tudom annak a nevet, ahol en jartam :/ de az nekem nagyon tetszett, akkor sieltem enis eloszor, 4 napig. Van gyakorlo zold, kezdo kek, halado piros meg ugye profiknak a fekete palya, bar amikor en voltam ott akkor utobbi le volt zarva. (Mar tuti nincs). Tenyleg ajanlani tudom, mas sipalyahoz igaz h nem tudom hasonlitani, de nekem elnyerte a tetszesem. Az elso ket palyahoz tarcsas felvonok vannak, konnyu es mokas oket hasznalni :D a taj gyonyoru, imadtam, nem lehet betelni vele!! A palyak sem tul meredekek, pont amennyire kell. Ha raerzel a sielesre, akkor tokeletes az a zold szint. En csak utolso napon mentem a pirosra (csak egyszer), na az mar durvabb (kanyargos, meredek, bukkanos) csak akkor ajanlom ha tenyleg biztos vagy magadban. Szerintem szepek es gondozottak a palyak, amikor en voltam akkor hóágyúkkal havasitották a palyakat, bar ez idojaras fuggo. Árakat sajnos nem tudok mondani, mert osztalykirandulas soran jutottam el ide, igy nem konkretan mi inteztuk a jegyek vételét :)

18/l

2017. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja es a mi osztalyunknol is mindenki amator volt szinte, de hamar belejottunk:)
2017. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!