Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Holnap megyunk harom osztallya...

Holnap megyunk harom osztallyal korcsolyazni, de nem nagyon tudok. Ott lesz a fiu is aki tetszik! 13/l Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Gorkorizok mar 4 eve majdnem, az nagyon jol megy. Viszont ket eve nem korcsolyaztam, akkor belejottem valamennyire, de ugy erzem mostanra elfelejtettem. Nincs valahogy a jegen biztonsagerzetem. Mire figyeljek? Nem akarok leegni....
2017. nov. 7. 21:06
 1/7 anonim válasza:
Ha valammenyire joban vagytok es o tud akkor meg kerhetned hogy segitsen :D amugy kb barhova mesz az emberek 80%a nem tud. Barmi tortenik nem fogsz leegni ha nem tudsz. Max forditott esetben mukodne ha nagyon jo vagy az erdekelne. De amire figyeljel: ne dolj sose hatra fele. Elore nezz es ne a labadat bamuld. A terded hajlitva legyen mindig. Ne rakd zsebre a kezed es eloszor a korlat mellett probalkozz. Es sok emberbek nagyon nagyon befele all a laba szoval az jo ha a bokad egyenesen tartod. Ja es vegyel fel kesztyut. Sose ertem aki a nelkul megy :s
2017. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Régen görkoriztam, nem nagyon ment jól, átlagosan csak. Aztán az új osztállyal elmentünk jégkorcsolyázni, teljesen be voltam pánikolva hogy mert majd nem fog menni stb. Rámentem a jégre és... Ugyanaz mint a sima görkori, sőt sokkal könnyebb. Ha az jól megy ebben profi leszel.
2017. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huu koszi a valaszokat megnyugtattatok! :)
2017. nov. 8. 05:44
 4/7 anonim válasza:
na? milyen volt? :D
2017. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huu nagyon jo :D 5 perc utan ugy mentem, mintha mindig is ezt csinaltam volna. A vegen en tanitottam a tobbieket :DD
2017. nov. 9. 19:33
 6/7 Roli414 válasza:
Magadra...
2017. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, de írtam, hogy 2 éve valamennyire belejöttem, csak úgy ÉREZTEM elfelejtettem, ezek szerint nem annyira.
2017. nov. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!