Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen korcsolyát válasszak?

Milyen korcsolyát válasszak?

Figyelt kérdés
Régen rengeteget korcsolyáztam kihagytam pár évet és szeretnék visszatérni, szeretnék venni egy uj korit ami kitart jopár évig. Inkább hoki korcsolyát ami jo strapabiro..milliokat nem akarok költeni rá 20-30 ezer max..Érdekelne milyen márkát érdemes venni kinek mi a tapasztalata egyenlöre ezeket a bauer tipusokat néztem...
2017. nov. 12. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

CCM, Graf Bauer. Ezeket érdemes nézni. Figyelj oda, hogy idei modellt nem érdemes venni, legjobb a 2-3 évvel ezelőtti modellek ha még lehet kapni mert ezek jóval olcsóbbak (egy példa: az egyik ismerősöm vett tavaly egy 2014-es ccm korit 180€-ér, 2014-ben 400€ körül volt).

Saját tapasztalataim: Tavaly vettem egy graf típusú t-blade pengéjű korit és nagyon meg vagyok vele elégedve. Graf Super 103 V2 a pontos modell. [link]


Üdvözlettel egy freestyle jégkoris

2017. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!