Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek ez jó jégkori?...

Szerintetek ez jó jégkori? Megéri ilyet vennem, vagy túl gagyi?

Figyelt kérdés
www.decathlon.hu/zero-mukorcsolya--id_8293881.html
2017. nov. 20. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi! www.decathlon.hu/zero-mukorcsolya--id_8293881.html
2017. nov. 20. 18:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat ezt nem hiszem el!:D www.decathlon.hu/zero-mukorcsolya--id_8293881.html
2017. nov. 20. 18:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, hagyjuk...:DD Decathlonos műkorik milyenek?:D
2017. nov. 20. 18:22
 4/6 anonim válasza:
52%
általában minden ami ott van az nem szar
2017. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es, látni, hogy nemértesz hozzá :D minden ami ottvan egy rakás szar, legalábbis korcsolya téren. Az olcsó korikkal még nincs is gond, mert ott pontosan azt a szart kapod a pénzedért mint amennyit fizettél érte. De a 20000 forintos csattos fila kori az a vicc kategória, amikor ugyanannyiér veszel már normális márkából (CCM, Bauer, Graf, Roces) fűzős korit. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha kicsit komolyabb korit akarsz akár a későbbiekben akkor felejtsd el a decathlont


Üdvözlettel egy freestyle jégkoris

2017. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már beszereztem, de még nem próbáltam ki..Én csak hobbi szinten korcsolyázom, tehát ha nem esik szét 2 év után, nekem teljesen mindegy, hogy drágát vettem-e vagy olcsót.:D Köszönöm a választ!:)
2017. nov. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!