Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Középhaladó síelő vagyok,...

Középhaladó síelő vagyok, most akarok venni egy freestyle lécet, de eddig csak sima carving léccel mentem. Elsőre mekkorát érdemes venni?

Figyelt kérdés

#téli sport #íelés
2018. febr. 2. 22:57
 1/1 anonim válasza:

Elsöre semmilyet.


A legtöbb helyen szinte a teljes spektrumot kiberelheted. Ajanlom, hogy par napik probald ki, hogy egyaltalan elvezed -e ezt a stilust.


Ahhoz, hogy rendeltetesszerüen hasznald a freestyle leceket, egesz jol kell tudni sielni.


Mint szinte minden silecnel, minel rövidebb, annal egyszerübb fordulni vele. A carving lec nagyon rasegit a kanyarodasra, szinte eleg bedölni es a sulypontodat athelyezni. Teljesen mas a helyzet egyenes leceknel. Föleg, ha az elek is mas konfiguracioban vannak.


Ne erts felre, nem lebeszelni akarlak erröl, de erdemes kiprobalni, mielött olyat veszel, amiröl hamarosan kiderülhet, hogy megsem felel meg az elkepzeleseidnek.

2018. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!