Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Melyik izzasztja meg legjobban...

Melyik izzasztja meg legjobban a testet? Ha sokszor emelek súlyt egymás után vagy ha tartom a súlyt sok percen keresztül?

Figyelt kérdés
Mert akkor azt akarom csinálni amelyik jobban megizzaszt hogy ne annyira fázzak a téli hidegben.
2018. nov. 19. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hidegben általában rossz az izzadás, mert a párolgás hőt von el és könnyebb megfázni így...

Nekem a séta is szuper hőtermelő, pedig izzadás a fasorban sincs. Erősítő edzés közben sem fázom, mit mondjak, de elsősorban nem ez jó melegítésre. Amúgy is, hideg folyton van, edzeni pedig csak néha kell, nem értem, mit akarsz.

2018. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mikor gépnél ülök télen és rámjön a fázás, hogy kicsit mozogjak én is kézbe szoktam venni a súlyzót vagy csinálok pár fekvőtámaszt.

Szerintem mindegy csak mozogj valamit

2018. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!