Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Milyen korcsolyát érdemes vennem?

Milyen korcsolyát érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem korcsolyázni, de belevágnék komolyabban, emiatt szeretnék venni egy jobb műkorit, mint a mostani Auchanos. Szimpla (maximum dupla) ugrásokat és forgásokat szeretnék megtanulni, így kb. ehhez a szinthez. A lábam már nem nő.

16/L



2019. jan. 26. 14:39
 1/1 Skatebird ***** válasza:

Egy Auchanos után túl nagy váltás lenne egy duplákhoz való műkori. Szerintem, előbb érdemes lenne egy belépő szintű műkoriban tanulnod, amin még nem olyan kemény a bőr, barátságosabb a spicc. Ha abban már jól megy, akkor válassz komolyabb korit. Mire eljutsz a duplákig, úgyis leszakad rólad egy pár.

Pl a Wifa, Graf, Jackson márkák (szerintem a legjobbak) weboldalain a különböző modellek mellett fel van tüntetve, milyen szintű korcsolyázáshoz ajánlják, onnan tudsz választani.

De ha megkéred az edződet, biztosan szívesen segít dönteni.

Jó korizást!

2019. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!