Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ausztriaba meddig lehet sielni?

David2014 kérdése:

Ausztriaba meddig lehet sielni?

Figyelt kérdés

marcius vegere tervezek sielest ausztriaba Soeldenbe, kicsit tartok attol hogy nem lesz ho abban a periodusban.

valaki volt marcius vegen sielni ott, mi a velemenyetek?



2019. febr. 19. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Március
2019. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Söldenben még simán jó a pálya márciusban. Lehalább is tavaly így volt.

Van hogy áprilisban is esik még hó...


Viszont ha van opció, akkor ne Söldenbe menj, túlárazott, rengeteg emberrel. Menj tovább 1 sítereppel, Obergurglbe.

Sokkal nagyobb, sokkal jobb síterep!

Jelenlegi állás szerint április végéig nyitva.

2019. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 es felhasznalonak irom :


en azert valasztottam Soldent mert ugy tajekozodtam a neten, hogy ott egy hosszban lehet 14 km -t sielni , engem ez vonzott, ha te voltal Obergurgl be es ott is ilyen palya van akkor termeszetesen kiprobalom.

ugy tudom a skipassok azok kb egyformak egesz ausztriaba a nagyobb helyeken , vagyis felnotteknek 50 euro +, -.

milyen palyak vannak amugy obergurl be hogy inkabb azt javaslod?

2019. febr. 20. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézelődj.

Fogalmam sincs hány km teljesen fentről. De elég hosszú. Rögtön első kabinosnál érdemes parkolni, a másodiknál álltalában nem nagyon van hely. Meg szerintem jobbak is ott a pályák. De hátul is szét lehet nézni, a keresztbe menő kabinos átvisz.

Sölden nekem a millió ember miatt nem jött be. Árban nem tudom, szerintem sölden drágább. Nekem éves bérletem van mert ott lakok nem messze. Környéken szerintem a legjobb síterep.

2019. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazad volt az obergurgl sitereppel kapcsolatban, voltam ott sokkal jobb minoseg mint Soldenbe. halas koszonet, jo elmeny volt
2019. márc. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!