Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Spanyol győzeleeem! Mit...

Spanyol győzeleeem! Mit szóltok? Én nagyon örülök!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülök! Az elejétől nekik drukkoltam. Viva Espana!
2010. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Grat nekik, de szánalmasak voltak egéssz vb-n.

8és fél meccsen mennyi gólt lőttek? Hollandok is balf@szok.

2010. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is végig nekik drukkoltam,bár elég uncsi meccs volt azt hittem hogy a végén már 11-sek lesznek de hát gólt lőtt espana. :)


második válaszoló neked az intelligenciád meghaladja a képességi szintedet :) probáld ki te,vedd fel,tett youtubera és linkeld be :)

2010. júl. 12. 00:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Forca Espana!!!:)
2010. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én megmondtam hogy ők győznek :)


(jankusz12 voltam)

2010. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem érdemelték meg a spanyolok a győzelmet....elég nyögvenylősen jutottek el a döntőig is...amikor paragauy ellen is épphogy tudtak gólt rúgni,meg amúgyis mindneki ellen szenvedtek a legesélytelenebb csaptokkal is,akikkel összekerültek.én úgy érzem,hogy csak a szerencse miatt nyertek,és azért,mert a polip belemászott a ládájukba,aztán ez pszihológiailag is lesúlytotta hollandokat....ha tudnám,hoyg eddig nem tévedett,és is beszartam volna,hogy kikapunk,és szétesik a csapat.

másfelől,meg spanyoloknak szurkolni már divat lett,mert megnyerték eb-t...azért sokakat nemis érdekli,hoyg hoygan nyertek,csak nyertek..

kíváncsi vagyok,hogyha hollandok nyertek volna,akkor hányan szurkolnának nekik a következő eb-n...........

2010. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utolsónak írom, hogy Paul az EB-n tévedett, mert a németeket jelölte győztesnek és mégis a spanyolok nyertek, szóval ez hülye kifogás.

Lehet, hogy nem ment olyan jól a spanyoloknak, de már csak a döntő sportszerűtlensége miatt is megérdemelték.

2010. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utálom a focit -_-"
2010. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!