Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért van az hogy a Hamilton...

Miért van az hogy a Hamilton rajongók többsége idióta?

Figyelt kérdés

Mielőtt az elvakult Hamilton rajongók elküldenének az anyámba leszögezném,hogy az Alfának szurkolok és nem a Ferrarinak. :)


Na szóval miért van az,hogy a Hamilton rajongók többsége nem tud nyugton maradni?Folyton belekötnek a másik rajongói táborba...anno belekötöttek a Rosberg szurkolókba...Miután Rosberg visszavonult és Vettel lett az új kihívó utána a Vettel/Ferrari rajongói tábornak estek neki.Évek óta ez megy.Minden egyes poszt,ami Rosbergről,Vettelről,a Ferrariról,a szabadedzés eredményről,az időmérő eredményéről vagy a verseny eredményéről szól mindenhol ott vannak és belekötnek a másikba.Évek óta ez megy és már kezd rohadtul unalmas és idegesítő lenni.Hála az ilyen elvakult szurkolóknak a Boxutca és a Formula.hu kommentszekciója olyan mint egy háborús zóna...


Ha esetleg van olyan Hamilton szurkoló,aki a leírtak alapján magára ismer magyarázza már el,hogy mi a jó abban,hogy folyton beleköt a másikba?Azoknak a Hamilton szurkolóknak,akik nem kommentelnek/nem kötnek bele a másik rajongói táborba:RESPECT!



2019. aug. 5. 13:17
 1/6 anonim válasza:
71%

ez nem csak Hamilton szurkolóknál fordul elő.

Amikor Hamilton feláll a dobogóra egy német/olasz nyelvű országban, és kifülyülik, meg fujjolnak rá az teljesen normális mi? Mert a sok idióta ferraris abba nem gondol bele hogy mennyire tehetséges,csak azt látják hogy fujj nem ferrari meg néger meg minden. És kit érdekel? Tehetséges és kész. Birom hogy aki nem Hamiltonos, az csak a Hamiltont szidja..

2019. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csomó divatszurkoló is van a mostani Hamisek közt, akik annak idején Vettelt, Alonsót stb-t éltették, mindig azt, aki éppen felkapott volt, a többieket meg szidták. Ezeknek hiába magyarázol bármit. Vicces az is, hogy anno mennyi McLaren-drukker volt, most meg, hogy hátul kullognak, ternészetesen már el is pártoltak tőlük és váltig állítják, hogy egy ilyen csapatot soha nem is támogattak.
2019. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom ki hogy van vele, de én úgy látom, pont Hamilton az, akibe mivel máshogy nem tudnak belekötni, állandóan rasszista kommentárokkal bombázzák, negrózzák, gyapotszedőzik meg hasonlók... Az ő szurkolói köt is vannak nyilván tahók, de ez igaz Vettel, Verstappen, Alonso, Kimi stb. szurkolóira is. Én nem vettem észre hogy a Hamilton fanok annyival erőszakosabbak, bukóbbak lennének, pont hogy ő az aki mindig rasszista gűylölködő beszólásokat kap. A másik ilyen még Verstappen, akit meg állandóan hülyegyerekeznek, nagyképűznek stb. pedig mostanra elképesztően hidegfejű, összeszedett, jól versenyző pilóta lett belőle, szóval teljesen alaptalanná váltak a kritikák, mégis szidják.
2019. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Pedig elvileg a ferrarisok a legdurvábbak, mert hozzájuk köthető a legtöbb rasszista és gyülölködő komment (nyílván mert Ham az ellenfelük, és csoki), ráadásul mivel a világon a legtöbb a ferraris, valószínű emiatt a hülyék száma is arányosan több.

Tehát szerintem mivel többen vannak a pirosak, ezért gondolják, hogy ők nem idióták, holott mind a 2 tábor idióta, és az egyik rasszista is.


Pedig a józan emberek Kimisek :P

2019. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én végig szoktam olvasni a kommenteket mindenhol, de nem feltétlen azt tapasztalom,hogy a Hamilton szurkolók folyamatosan belekötnének a többi táborba és ezért lenne háborús zóna a kommentszekció...Jó persze van ilyen amit mondasz, de szerintem egyáltalán nem több mint amit visszafele kap, sőt...én megmerném kockáztatni, hogy több gyűlölködő, rasszista komment érkezik Hamiltonra mint amennyi kötekedés megy a másik oldalról visszafelé.

Azért volt olyan hogy Hamilton jótékonykodott, akkor ott is az ment, ha pl. pénzt küldött abba kötöttek bele,hogy miért nem személyesen ment? Ha személyesen ment valahova akkor tuti csak megjátssza hogy lájkokat kapjon...

Most volt szerencsém kint lenni a magyar nagydíjon, ott is inkább azt tapasztaltam, hogy a verseny közben is az ellendrukkerek kifütyülték ott akárhányszor elhaladt előttük, a pódiumnál a díjátadón meg kiabálták mellőlem is neki a rasszista megjegyzéseket. Nyilván a Hamilton tábor visszavág ezekre.

Persze olyan is van amikor ők kezdik, de összességébe szerintem Hamilton több gyűlöletet kap a kommenteknél mint amennyi visszafele megy vagy amennyit anno Schumaher, Alonso, vagy Vettel kapott.

2019. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan a nagy számok törvénye alapján minél több szurkolója van valakinek,annál több lesz köztük az idióta. Egy kevesebb szurkolóval rendelkező versenyző, pl. Perez vagy Kvyat rajongói egy sokkal zártabb közösséget alkotnak,ezáltal kisebb eséllyel találkozol az ócsároló egyénekkel :D #TeamLH44
2020. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!