Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szeretsz az F1 be és...

Mit szeretsz az F1 be és mióta nézed?

Figyelt kérdés
Én kb 17 éve, és hogy mit szeretek ? Passz. néha dögunalom az egész nem is értem mit szeretek benne mikor más sorozatok soxor jobbak (pl NASCAR, INDYCAR stb...)
2010. júl. 14. 07:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
De a végén mindig ott jukadok ki hogíy nem bírom ki ha nem látok 1 futamot. (még ha közbe be-be is alszok néha)
2010. júl. 14. 07:36
 2/17 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék hogy mit lehet benne szeretni? nem is néha dögunalom hanem szinte mindig, nagyon ritka amikor van benne izgalom (sajnos). régen sokkal jobb volt és ahogy mondod a nascar és az indycar, a motogp rallyk sokkal jobbak.
2010. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

régen sokkal jobb/izgalmasabb volt?:D


az egy pilótára eső előzések száma rekordokat döntöget. tizen akárhány éve volt ilyen utoljára a forma1. idén meg amúgy kevés unalmas futam volt.


a kérdés érdekes, nem tudom megmondani, de nem bírnám ki, hogy ne nézzem meg. főleg, hogy nem is vagyok pártatlan. de ha nem lenne hamilton, akkor is nézném:)

2010. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
aha gondolom milyen jó kis izgalmas előzések vannak a 17. helyért...:D de ha megnézed az időmérő végeredményét mondjuk az első 6-ot, a futam végére ritkán változik, ha változik is, akkor műszaki hiba miatt. bár ha jobban belegondolok igazad van: Vettel az első helyen elrontja a gépet (ami mostanában előfordul a redbullnál), aztán elmegy mellette a mezőny... egyből 21 előzés... télleg igazad van:D
2010. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
én kb 7 éve nézem az f1-t, és imádom. élek-halok érte. hogy mit szeretek benne? mindent. imádom a motor hangját hallgatni váltogatás közben, maga az autók kinézetét, a pilótákat, pályákat, nézni a köridőket, megelőzi vagy nem előzi.... ilyenek. amúgy régen jobb futamok voltak. pl: 2005-2008 között. és ez szerintem a szabályoknak köszönhető. most mindenki meg van tankolva, ugyanolyan taktikán vannak gumi szempontjából. de régen ott volt a gumiháború: michlein vs. bridgestone; üzemanyag: 1-2-3 kiállásos taktikák ezek sokkal jobbak voltak mint most
2010. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 10:19


Akkor te nem tudom mit nézel én izgalmasnak mondható futamot még csak 1-et láttam.

2010. júl. 14. 12:02
 7/17 A kérdező kommentje:
KB én is azért nézem mint te a szép autókért meg a száguldásért a fene nagy izgalmat meg elképzelem :D
2010. júl. 14. 12:06
 8/17 anonim ***** válasza:

Hello!

Mióta nézek F1-et? Passz régóta apuval olyan 3-4 éves korom óta nézem akkor olyan 7-8 éve! Igazi fanatikus az idei évad előtti hónapban lettem...


Mit szeretek benne? Mindent még az évadnyitó futamt is végig izgultam...Minden időmérőt és futamot megnéztem edddig 2 időmérőt csak ismétlésben és 1 futamot is ismétlésben mert akkor reggel volt és csak az 1. felét láttam... Ha nme néztem meg a futamot v az időmérőt nme nézuem meg az eredményeket hanem izgulok....



Go Schumi!!!


11/L

2010. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A fanatizmus felé én is kb a mostani évadtól haladok.
2010. júl. 14. 17:30
 10/17 anonim ***** válasza:

4 éve. Tavaly voltam is kint,és az idei belépőm is megvan. :P

Nem tudom mit szeretek benne,lány létemre nagyon vonzanak az autók,és a hangjuk áááhhh,élőben egyszerűen hihetetlen érzés.

2010. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!