Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha valaki el akar kezdeni...

Ha valaki el akar kezdeni sportolni, úgy hogy valamikor versenyeken is indulhasson, ahoz szerintetek késő 17 évesen elkezdeni? (úszás)

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0-ról kezdeni igen. Ha komolyabban úszott/sportolt korábban is és a családban is többen versenysportoltak, akkor talán nem, de a legkisebb eredményekért is nagyon meg kell majd küzdeni.
2010. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem késő,csak hozzáállás kérdése,és persze a kitartás,meg az edzés minősége.....mert ha csak heti 1szer érsz rá komolyan sportolni,edzeni,akkor sokra nem mész....még abban bízhatsz,hogy olyan spotot választasz,ami a testalkatodhoz illik,és teheséged is lenne,de akkoris sokat kell edzeni,és versenyeket nyerni nem könnyű,mégcsak a megyeieket se....
2010. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugye mondjuk úszásra gondoltam és itt úgy tudom, hogy heti 5 edzés van.
2010. júl. 20. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ahol úszásba heti 7 vagy 9, reggeli edzések is.

Én 17 vagyok most kezdtem el focizni, nincs velem született tehetségem, de a szorgalom meghozza a maga gyümölcsét, legalábbis nagyon remélem, hogy külföldön játszhatok úgy 5 év múlva :)

2010. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát 17 évesen bármilyen sportot is kezdesz el az valamennyire már késő. Én pl 5 éves koromban kezdtem el úszni. De viszont az ember belét is ki kell az úszásnál dolgozni. Tehát így 17 éves fejjel nem tudom hogy elkezdeném e még 1 szer. Minden esetre ha te elhatároztad magad és te úgy gondolod h tudod csinálni akkor nincs késő :)
2010. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!