Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Súlyos hiba volt-e Sebastian...

Súlyos hiba volt-e Sebastian Vettel karrierjének szempontjából, hogy a Ferrari csapathoz igazolt le?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy egyáltalán nincs formában. Nem látom rajta azt a tüzet vagy örömöt, amikor még a Reb Bull csapat tagja volt és sorra nyerte a bajnoki címeket. Tudtam, hogy Vettel mindig is egy zárkózott személyiség volt, amit természetesen tiszteletben tartok és meg is értek. (Nem tagja egyik közösségi oldalnak sem, védi a magánéletét, amihez minden joga megvan.)


Azt látom rajta, hogy lelkileg elfáradt és nagyon csalódott is. Szerintem nem erről álmodott, amikor a Ferrari csapathoz igazolt le. Gyerekkori álma volt ez, hogy ott versenyezzen náluk. Én emlékszem, amikor legelső évben lett a csapat tagja, elment a Ferrari Múzeumba és olyan jól érezte magát, hogy része lehet a csapatnak! A szimulátorban pedig folyamatosan edzett, lelkes volt az elején. Aztán elkezdett megváltozni folyamatosan a személyisége. Profi és nyugodt személyiségű emberből folyamatosan lett egyre ingerültebb és nyugtalanabb, elkezdett káromkodni és egy csomó esetben vét amatőr hibákat.


Lehet, hogy magánéleti gondjai vannak, vagy lehet, hogy frusztrálja, hogy a Mercedes nyeri a bajnoki címeket. Elképzelhető, hogy a Ferrari csapat felépítésével vannak gondjai, vagy az ott levő szakemberekkel. De most már azt is látom, hogy a Forma 1 sem akkora szenvedély a számára. Lehetséges, súlyos hiba volt Vettel részéről, hogy a Ferrari csapathoz igazolt le?


2019. nov. 25. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!