Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan jutok a legolcsóbban...

Hogyan jutok a legolcsóbban forma 1-es belépőhöz a 2010-es Magyar Nagydíjra?

Figyelt kérdés
Csak megbízható, legális lehetőségek érdekelnek!
2010. júl. 19. 12:41
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Sajnos a FORMA-1 jegyek nagyon drágák. A legolcsóbb, álló jegyek is 100 euro körül mozognak, a drágább jobb jegyek, meg már el is fogytak.

Ennyivel a futam előtt már megjelennek a jegyüzérek is , de ilyen üzletekbe nem ajánlott beleugrani.

Ha tényleg a legolcsóbb megoldást keresed, akkor a nyereményjátékokat tudom neked ajánlani. Ilyenkor mindig sok van belőle, és évről évre lehet találni olyat, amivel érdemes próbálkozni. Én is mindig ezt a megoldást választom, és ennek több oka is van:

- sajnos nem tudok a jegyvásárlásra ekkora összeget fordítani

- a játékokon keresztül sokkal jobb jegyekhez tudok jutni

- gyakran vannak extra ajándékok is

Idén is játszom, mert találtam egy nagyon ígéretest. 3X2 db SuperGold jegyet sorsolnak ki teljes hétvégére szólót, és még a boxutcába, meg a színfalak mögé is kapsz betekintést. Ráadásul nem kerül pénzbe az hogy a sorsoláson részt vehess.

Ha érdekel akkor ezen a honlapon tudod ezt elérni:

[link]


Én már játszom, és szerintem ez az elmúlt évek legkorrektebb, és érdekesebb játéka, viszont már csak egy hétig van.


Sok sikert Neked is . Remélem találkozunk a Hungaroringen :)

2010. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az a baj, hog már túl késő van ahhoz, hogy több lehetőség közül is tudj keresgélni, de a legolcsóbb jegyeket garantáltan a hivatalos jegyértékesítőnél tudod megvenni. www.forma1club.hu Itt úgy működik, hogy klubkártyát kell vásárolnod, és ha az megvan akkor kedvezményes jegyekhez jutsz. Hogy értsd: ha álló jegyte szeretnél, akkor kell egy ezüst klubkártya (5000 Ft) és azzal már 5000 Ft-ért meg tudod venni az állójegyet, tehát 10000 Ft az egész. Ha ülőjegyben gondolkodsz, akkor arany klubkártyát kell venned 8000 Ft, és akkor tudsz 25000 ft-ért ülőjegyet vásárolni, ami a célegyenesben lévő klubtribünre szól. Tehát együtt 33000 Ft. nagyon jó hely :) Lehet online is rendelni, de ha nagyvárosban laksz, érdeklődj a tourinform jegyirodákban, mert ilyenkor már ott is lehet kapni jegyet. Megbízhatsz bennem, nem először vásároltam onnan. Sok sikert, és ne add fel :)
2010. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!