Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az úszás miért nem szerepelt...

Az úszás miért nem szerepelt az ókori olimpiákon?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 13:08
1 2
 11/15 pompike válasza:
37%

Okosodjunk!:

Ok, zoomer, bármennyire is zavar, a mai zoomerek se lesznek különb bomnmerek:D ugyanúgy különbnek fogják majd magukat képzelni öreg korukra és fájni fog, hogy létezésük eljelentéktelenedik... ez eddig is így volt, és eztán is így lesz, az ember már csak ilyen, jahh,nem a mai zoomerek majd különbek lesznek:D

2020. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt se tudták akkor még mi az, hogy úszás. Nem volt feltalálva.
2020. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

pompike:


Nem igazán. A "boomerek" generációja hagyta a legrosszabb állapotban a világot az utánuk következőknek. Nem mondom, hogy a mai fiatalok tökéletesek, de ők legalább próbálják helyretenni az előttük okozott károkat. (Természetesen vannak kivételek.)

2020. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Saw Gerrera válasza:

#10 & 13.

Gondolom fáj az igazság, ha már ennyire jajgatsz.

Én azért reménykedem benne, hogy egyszer felébredsz/megvilágosodsz, és észreveszed,hogy a világodat nem az öregek cseszték el, hanem te. És amit te helyrehozatalnak tartottál, az csupán fekete macska kergetése volt egy sötét szobában.

2020. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Saw Gerrera...Amire nap mint nap ráébredek az az, hogy az öregeket nem lehet meggyőzni arról, hogy tévedtek és tévednek. Én nem éltem a háborúk idején, tehát azok biztos, hogy nem az én korosztályom hibájából következett.


"Gondolom fáj az igazság, ha már ennyire jajgatsz."

Ennek a mondatnak nincs értelme. Milyen igazság? Miért jajgatnék? Nem érdekelne az sem, ha elpusztulna a világ, bár ezt megpróbálták már elérni a jólelkű és békeszerető emberkék, akik most idősek/halottak...Tudod, akik a 20. században azt a sok szuperjó öldöklést okozták, ami természetesen csakis kizárólag a mai fiatalok érdekében/"miatt" történt.

2020. jún. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!