Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szívesen megnéznék egy lóverse...

Szívesen megnéznék egy lóversenyt a Kincsem Parkban Budapesten így a nyáron. Mennyibe kerülne a jegy pl. egy szeménynek, és a verseny (ami leginkább engem érdekelne az a galopp) mennyi ideig tartana?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 15:37
 1/5 belapus ***** válasza:

"Belépő, nyitvatartás

A Kincsem Park tavasztól őszig minden hétvégén 13:00 órától késő estig várja a lóversenysport és az agárversenyek szerelmeseit. A versenyek időpontjáról itt olvashatnak.


A belépés a parkba normál versenynapokon ingyenes. Kiemelt fesztivál napokon, például Ügetőszilveszter, Derby Fesztivál, Food Truck Show 18 év felett belépődíjas."

2020. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😍 mostanában lesznek versenyek? Vagy a vírus miatt még nem rendeznek?
2020. júl. 1. 14:44
 3/5 belapus ***** válasza:

A honlapjukon elérhető a versenynaptár...


[link]


... és más információk is.

2020. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én voltam 2 éve😌

Nagyon tetszett,fogadtunk is egy futamon Bigfootra 300 forintal és elsö lett😃nyertünk 600 forintot😄

Nekem nagy élmény volt

hétköznap mentünk du 2-3 körül nem volt tömegnyomor,igy nagyon jò volt

Kincsem szobràt az épület elött érdemes megnézni

2020. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2020. aug. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!