Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy kezdjek bele a gyorsmotor...

Hogy kezdjek bele a gyorsmotor versenyzésbe?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon szeretnék belekóstolni a gyorsmotor versenyek világába, de nem tudom hogy kezdjek hozzá mert itt Magyarországon főleg vidéken, nem nagyon vannak rendszeresített motoros akadémiák. Egynapos tréningeket találtam de azokat mind már hasonló tapasztalattal rendelkező motorosoknak ajánlják. Eddig csak 50-125 köbcentis motorokat vezettem. Mit javasoltok hogyan kezdhetnék hozzá?

2020. aug. 27. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, gyere downhillezni
2020. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 veterán vas ***** válasza:

"gyorsmotor"

Talán kezd úgy, hogy megtanulod a sportág pontos nevét.

Bizonyára a gyorsasági motorversenyzésről álmodozol. :)

2020. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, sajnos nem tudok minden szakszót tökéletesen magyarul mivel anyai ágon német vagyok és gyerekkoromban főleg ezen a nyelven folyt a kommunikáció és tükörfordításban fordítottam magyarra, remélem senkinek sem okoz kellemetlenséget :)
2020. aug. 31. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem okoz kellemetlenséget, de akkor neked kellene a legjobban tudni, hogy a schnellermotor és a geschwindikeit motorsport között mi a különbség.

Szóval hagyjuk...... ;)

2020. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem schnellmotornak es nem is ges hwindigkeitnak hivják ezt a műfajt hanem rennmotor vagy esetleg motorrad rennsport, ami nem pontosan azt jelenti ahogy fordítottam de ez volt a legkevésbé hulyen hangzó fordítás, amúgy ne ezen akadjatok már fent légyszi hanem inkább a kérdésemre válaszoljatok
2020. szept. 1. 05:37
 6/6 anonim ***** válasza:

kezdésnek vesztek egy 2000 elötti 500-as sportmotort ami még kezdőbarát és elkezdesz pályán egyedül gyakorolni, elösször lassabban aztán mehet egyre gyorsabban

majd ha eléggé belejössz és biztos vagy benne hogy ezt akarod akkor lehet váltani nagyobb motorra

ha eléggé elszánt vagy akkor akár 1-2 éven belül szerzel anyi tapasztalatot hogy bátran nevezhetsz versenyekre

2020. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!