Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fitness modell kategorian...

Fitness modell kategorian belul is vannak kulonbozo kategoriak/szintek?

Figyelt kérdés

Ugy ertem jobban kidolgozottak pl meg kevesbe, vagy pl testzsir% alpjan vagy hasonlo.

Csak mert lattam mar (kepeken) olyat aki kevesbe mega aki nagyon durvan kivolt szalkasodva es mindketto elso helyezett.

Tehat pl kezdo/halado/profi kategoria?

(noi)



#verseny #bikini #fitness #Fiznessmodell
2021. febr. 1. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A fitess model az mar egy kategoria. Azok kb a legvekonyabbak. De am versenyenkent/egyesuletenkent valtozik nem mindenhol ugy hivjak. Van ahol magassag szerint szedik szet van ahol omlesztve vannak kategoria szerint. De lehet csak magara a versenyzesre gondolsz. Ott sok kategoria van. Fitness modell, mens physique, classic physique, classic testepites, stb. Azokon belul is van tini, junior, masters meg mindenfele korcsoport.
2021. febr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja most nezem h noi. De ott is hasonloan vannak.. bikini modell, fitness modell, athletic, figure stb. Izomtomegtol fugg. Bikini modellek a legnoiesebbek keves izom de nagyonszep vekony noies kidolgozott forma ott nemnagyon van dopping a figure meg mar a koxos csajok es van koztes ut is :)
2021. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gen engem a noies bikini modell resz erdekelne
2021. febr. 2. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott korosztaly szerint van. Meg asszem 1.versenyen lehet tehetsegkutatoba is indulni. Mar ahol... De ha ilyen terved van a felkeszito edzo ugyis mindent elmond.
2021. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyenlore egyenileg szeretnem elkezdeni hogy lassam haladok-e valamit, fogyok e , izmosodok e , eleg kitarto vagyok-e es tudok-e figyelni az etkezisre. Ha magamhoz kepest elertem egy szintet (egyebkent sztem jo adottsagain vannak hozza es kitartassal egesz szep alakot tudnek elerni) akkor szeretnek csak szakszeru segitseget kerni hiszen sajnos ugye nem 2ft :(
2021. febr. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!