Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az F1-ben miért van mindenki...

Az F1-ben miért van mindenki oda ezért a Yuki Tsunodáért?

Figyelt kérdés

Csak én nem értem ezt a felhajtást körülötte? Mindenki oda van meg vissza hogy micsoda tehetség meg micsoda alázat stb., hát én egyiket se látom, nekem kimondottan ellenszenves. Sokkal inkább Mazepin kategóriája, mint mondjuk Verstappené vagy Leclercé.

Eleve amit eddig mutatott, elég messze van a kiugró tehetségtől, elég átlagosan megy sok hibával, autót is tört már, versenyen is csúszott már ki, ráadásul a Q3ba se tudott bekerülni azzal a kocsival amivel Gasly konstans 4-5-6. helyeket szerez.

De ezen felül kimondottan ellenszenves ahogyan megnyilvánul, a mezőny legfiatalabbja, tök újonc, de úgy ragel állandóan a rádión is amit Alonso is megirigyelni, káromkodik, szid másokat, Perezt is lehülyézte pedig azért nem egy súlycsoport ők ketten. Nyilván az egy dolog ha valaki céltudatos meg nem kér elnézést, de ez már masszívan tiszteletlenség, bunkóság kategória. Ráadásul nem is megy úgy hogy jogos legyen a hőbörgése.

Az én véleményem az hogy teljesítményben ezt Kvyat is hozta, csak ő legalább alázatos is volt, nem pofázott állandóan.

Szóval nem igazán értem ezt a kultuszt a japán gyerek körül, van aki igen?



2021. ápr. 25. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A stílusa meg ez a folyamatos panaszkodás/dühöngése nekem sem teszik,de azért tud a srác ezt el kell ismerni,szerintem ezt már az első futamon bizonyította,no meg tavaly is az F2-ben ahol újoncként lett 3. a bajnokságban,pedig az F2 minden versenyző elmondása szerint nagyon nehéz újonc versenyzőként,igen néha hibázik,de ez benne van ha valaki újonc.


Kvyat-ot én nagyon bírtam ,de sajnos neki a tavalyi éve elég középszerű volt,2-3 versenye volt ahol úgy igazán megtudott villanni,de összességében nagyon bele volt szürkülve a mezőnyben,no meg Tsunoda Japán is ami meg még ráadásul a Honda szempontjából is jobb.


Gasly-hoz meg még szerintem nem érdemes hasonlítani,neki ez már a 4.teljes szezonja az F1-ben,ráadásul az autót is sokkal jobban ismeri.Szerintem Tsunoda komolyabb karrier elé nézhet akár,de ezt még korai kijelenteni nagyon sok ígéretesen induló karrier ment már tönkre pár rossz döntés miatt

2021. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezzel együtt pl. ha már az újoncokról van szó, mick Schumachert közel ilyen tehetségesnek se tartják, pedig tavaly ő nyerte az F2-t, jó igaz ő második évében, de akkor is győzött, ráadásul ő még alázatos is, ő is hibázik, töröget, de ő normálisan kezeli, na meg neki az autója is nagy hátrány, azért Mazepint konstans veri. Őt mégse tartják nagyra.

Igen, Gaslynak valóban 4. szezonja, de őt se tekintik kiemelkedő tehetségnek, ha verni nem is kéne még újoncként, de a közelében illene lenni ha tényleg akkora tehetség a srác. Az első futamon meg mondjuk 9. lett, ami tény hogy nem rossz, de annak idején Kevin Magnussen például dobogóval nyitott élete első versenyén, aztán láttuk mire vitte, szinte semmire. Szóval egy 9. hely (némi mázlival) annyira nem nagy durranás szerintem, a 2. versenyen meg időmérőn tört, versenyen eldobta, 13. hely, esőben nem muzsikált fényesen.

Nem bántani akarom, nyilván nem tehetségtelen, de túlzásnak érzem a hájpot körülötte, szerintem nem klasszis versenyző és nagyon rossz a hozzáállása. Egyedül a Honda érdekeltség indokolhatja a szereplését, amúgy Kvyat megtartását vagy Illott, Svarcman érkezését értelmesebb döntésnek tartottam volna.

2021. ápr. 25. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább az F2-es eredményei alapján. De térjünk vissza rá az idény közepe felé. Az első pár futamon egy újonctól azon túl, hogy ne csináljon Mazepin-féle bakiparádét, többet nemigen lehet várni. Főleg manapság, amikor nagyon kevés tesztelés és gyakorlás előzi meg az "éles" bevetésüket.
2021. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A későbbiek szempontjából semmit sem jelent, hogy valaki átlagosan szürke az első szezonja kezdetén, vagy leggyorsabb körrel (Rosberg), pontszerzéssel (pl. Buemi, Kvjat), esetleg dobogóval (Magnussen) nyit rögtön az első futamon.
2021. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eredmények számítanak. Beült és elsőre úgy ment a kocsival ahogy mások egy fél szezon után. Az eredmények ezt még nem tükrözik, de nagyon érti az egészet.
2021. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég keveset vezetett meg f2es autót is nem hogy f1est, majd a kövi 3 verseny utáni 5verseny után térjünk vissza erre :))

A megnyilvánulása nem f1 szint az igaz, kis meregzsak, ha így fog vezetni akkor nem fogja birni a nyomást, mert tulporog a kicsike, de majd meglátjuk, csak a honda miatt van ott, amúgy csak a jovo evi szezonban debütált volna. Kvyat nem volt olyan rossz pilóta, amennyire szidták szerintem alaptalan volt, tobb nala gyengebb pilota is volt, de hibazott a redbullnal es ezt lefokozassal koszontek meg, onnan meg mar csak idő kérdése volt, hogy mikor dobják ki, egyébként en magnussent is meghagytam volna és giot dobtam volna, és oda mehetett volna Schumi Rai mellé.

2021. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Stílusa kicsit nekem is ellenszenves, meg túl is van hypeolva, de tehetséges srác. Szerintem nagyobb tehetség mint Mick Schumacher. De én se látom akkora tehetségnek mint Verstappen vagy Leclerc.
2021. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7

Jó hát Mikksumít túlszárnyalni tehetségben nem fegyvertény. Lafiti is tehetségesebb nála.

2021. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!