Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az F1 idei újoncai közül kit...

Az F1 idei újoncai közül kit tartotok a legjobbnak és miért?

Figyelt kérdés
Nálam Schumacher >> Tsunoda > Mazepin a sorrend

2021. máj. 9. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Mick Schumacher
Yuki Tsunoda
Nikita Mazepin
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Tsunoda toronymagasan a legjobb. Mézpájn meg Mikksumí egy szint.
2021. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Schumi meg Mazepin egy szint? Ne haragudj ezen most hangosan felnevettem. Mick Portimáóban közel egy kört vert rá a csapattársra...


A kérdésre válaszolva nekem Cucu és Mick. Szerintem kell még nekik egy kis idő, hogy beleszokjanak. Viszont Mick egy Haas-al nem tud olyan, hű de nagyot villantani.

2021. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
nekem eddig Mick Schumi egy kicsit kellemes csalódás, Cunoda egy kicsit talán kellemetlen (bár lehet, hogy csak az arrogáns hozzáállása miatt), de azt egyelőre nem sikerült megállapítanom, hogy kettejük közül melyik a jobb.
2021. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Tsunodának kicsit nehezebb, Gaslynak azaz autó nagyon fekszik, tapasztalt, Tsunoda most tanulja merre van az előre. Sch-t nem lehet Mazepinhez hasonlítani, mivel az orosz kölyöknél rosszabb versenyző még nem volt az F1-ben a modern korban. Ma köze nem volt senkihez, elég megnézni a köridőket. Viszont ahhoz képest, hogy az autó vezethetősége nulla lehet, Sch jól megy vele
2021. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Tsunoda ha megérti az autót és lehiggad akkor szép jövője lehet az F1-be.
2021. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!