Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hungaroringen F1-en önkéntesne...

Hungaroringen F1-en önkéntesnek lenni milyen ?

Figyelt kérdés

Hogy kell elképzelni igazából az egészet, még nem voltam önkéntes sose és dolgozni se sokat dolgoztam eddig idén viszont szívesen mennék viszont Zalai vagyok ami gondolom hátrány de ideiglenesen rokonoknál tudnék pesten lenni. Így mennyi lenne valyon macerás ? Milyen meghallgatás van stb...

18L



2021. máj. 12. 12:02
 1/4 anonim válasza:
85%
Te tudod mennyire szeretnéd, egy biztos, hogy csak az mehet meghallgatásra akit kiválasztanak, azt írják június végén értesítenek, hogy egyáltalán jöhetsz-e meghallgatásra. A meghallgatásra felutazást meg tudnád oldani? Macerásnak biztos, hogy macerás, ha nem a közelben laksz, de még akkor is ha a közelben, mert kijutni a Hungaroringre nem egyszerű. A kérdés az, mi a célod az önkéntességgel, neked mennyi macerát ér meg? Ha valaki csak azért akár jönni, hogy ingyen belépő a forma 1-re vagy hogy nézze a versenyt vagy láthassa a kedvenceit, szerintem csalódni fog. Ha azért jönnél, hogy átéld a hangulatot vagy eleve érdekel egy ekkora rendezvény, mint munka, mint tapasztalat akkor jó lehetőség. Ezen gondolkozz el.
2021. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Te kaptál már visszajelzést?
2021. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül nem jelentkeztem , mert macerás lett volna úgy hogy nincs jogsim , majd jövőre
2021. júl. 6. 12:02
 4/4 Hmilan_88 válasza:

Szia

Ha idén lesz te mész rá?

Én is zalai vagyok.

2022. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!