Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi történne, ha ilyen nagy...

Mi történne, ha ilyen nagy nemzetközi úszó versenyen valamelyik versenyző belehányna a medencébe véletlenül?

Figyelt kérdés
Ugyan nem láttam még ilyet és nem tudom volt-e rá példa, de ma elgondolkodtam ezen, mert ugye ilyesmi bárkivel előfordulhat hogy lesz egy gyomorrontása vagy hogy összeszed valamit, ami pont a verseny hevében jön elő. És mivel profi sportolók akik erre hegyezik ki a karrierjüket, gondolom még az se jöhet szóba hogy ha kicsit rosszul érzik magukat előtte akkor lemondják, szóval simán lehet hogy valakire rájön a hányinger (vagy akár a hasmenés) verseny közben, és hát még mondjuk aki szélen van az esetleg kiugorhat ha érzi hogy baj van, de mondjuk aki a négyes pályán úszik és a medence közepén jön rá az nagyon nem tud mit tenni. Mi történne olyankor ha valaki belehányna a vízbe? Leintenék azonnal a futamot és leengednék a medencét takarításra? Vagy simán úgy hagynák hogy folytassák abban? Milyen hatással lenne ez a versenyre és a többi versenyzőre?

2021. máj. 17. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eddig eszembe sem jutott ez, de most már nagyon kíváncsi vagyok rá. Szerintem amúgy leengednék
2021. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze ennyi miatt leengednék:D
2021. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!