Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nem tudtam megnézni a futamot....

Nem tudtam megnézni a futamot. Mi volt Wéberék véleménye a Hamilton-Verstappen ütközésről?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól emlékszem Nagy Dani azt mondta hogy büntetést érő mutatvány, Wéber szerint kétesélyes, de végül a 10 másodpercet úgy éreztem kevesellte, főleg hogy a tippje áthajtásos volt (arra az esetre ha repülne bünti, de hát repült).
2021. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Színjáték volt az egész, Angliában nyilván nem fognak Hamiltonnal példát statuálni. Kapott egy olyan látszatbüntetést, amelyről mindenki tudta, hogy játszva le fogja dolgozni. Egyszerűen a komplett mezőnytől sokkal jobb autója van (Bottas meg tudjuk, hogy háttérjátékos).

Ugyanakkor rossz üzenete volt ennek a mainak, mert ezentúl elég kiütni Verstappent, kap egy ledolgozható büntit és röhögve világbajnok?

2021. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 ezt mondták a kommentátorok, hogy színjáték volt az egész?
2021. júl. 19. 01:12
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanakkor rossz üzenete volt ennek a mainak, mert ezentúl elég kiütni Verstappent"

Nem szeretem Hamiltont, de annyira azért ő sincs jó autóversenyző, hogy 200km/h feletti tempónál kanyarban úgy üsse meg a másikat, hogy biztos legyen benne, hogy a saját autója nem sérül. :-)

Én egy 30 másodperces büntetést tartottam volna reálisnak, mert 10mp tényleg vicc kategória.

2021. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1: Wéber versenybalesetnek tartotta, de a kiesésben végződő kimenetele miatt áthajtásosra tippelt. Nem kevesellte a büntetést. Ne hülyítsük szegény kérdezőt, elég baja van, hogy lemaradt erről a show-ról :)

#3: Dehogy mondták, ez csak a facebookos meg gyakoris konteós körökben szokás

2021. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Dehogy mondták, ez csak a facebookos meg gyakoris konteós körökben szokás"

sejtettem. :) azért szúrtam be a 3-as kérdést, hogy érzékeltessem: nem kinek-kinek a magánvéleményére voltam kíváncsi, hanem arra, amit Wéberék mondtak. szóval az #1-es és #5-ös válaszok szerzőinek köszi!

2021. júl. 19. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 Dehogy ezt mondták, #2 és #4 már a saját véleményét írta le.

Én úgy értelmeztem, hogy az egyik szerint szimpla versenybaleset, a másik hibáztatta Hamiltont. Megjegyzem, mondtak jó nagy hülyeségeket is a büntetés kiszabásával kapcsolatban.

2021. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!