Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Itthon kb milyen rendszeresség...

Itthon kb milyen rendszerességgel vannak amatőr dartsversenyek és kb mekkora átlagokat szoktak ott dobni?

Figyelt kérdés

Szívesen elnéznék egyre, de nem akarok úgy, hogy egyértelműen a leggyengébb lennék, mert még nem vagyok azon a szinten.


Voltatok már ilyen versenyen?

Bárki nevezhet? Illetve kb hányas átlagok szoktak lenni, nem feltétlen a győztesnél, hanem a gyengébbeknél is?!



2021. júl. 19. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr versenyre nyilván teljesen kezdő szinten is lehet menni. Az első körökben ilyen 40 körüli átlagok simán vannak. Nyilván nyerni nem lehet ennyivel. Mennyi ideje játszol és milyen átlagokat dobsz? Szerintem nem vesztesz sokat a versennyel. Én voltam pár ilyen versenyen, mindig a leggyengébbek közt voltam de ezzel együtt is jó élmény volt. Meg kell tapasztalni, ki kell próbálni magadat minél többször versenykörülmények között. Természetesen nem mindig fog menni az a játék ami otthon, de ebből lehet tanulni.
2021. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is 40-45-ös átlagokat dobálok csak. Duplán kb csoda, ha eltalálom, nem is nyerni mennék, nem zavarna, ha egyből kiesnék, inkább csak kíváncsi lennék rá és elmennék egyre, ha lehet így is menni, hogy nagyon kezdő vagyok még.
2021. júl. 19. 21:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Duplát*
2021. júl. 19. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, ha minden megkötés nélkül lehet menni és nem néznek hülyének, jó a közeg általában egy ilyen eseményen, akkor gyakorolnék rá többet. Majd körbenézek, hogy a közelben mik a lehetőségek.


Az első válaszban a linkben csak budapesti eseményeket láttam. Az nekem sajnos nem jó, de köszönöm.

2021. júl. 19. 21:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így simán mehetsz, nincs veszítenivalód. Biztos van valahol a környékeden darts klub, talán megpróbálhatsz ott érdeklődni.
2021. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyet találtam már szerencsére. Majd utánajárok a dolognak, hogy mi, hogyan megy. Csak gondoltam érdeklődök kicsit itt is, hogy szokott-e lenni megkötés, hogy milyen tudástól lehet vagy illik elmenni.
2021. júl. 20. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!