Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hosszú Katinka altatott, vagy...

Hosszú Katinka altatott, vagy tényleg ennyi van most benne?

Figyelt kérdés
Félelmetes volt látni az úszását, mintha nem is ő úszna. A döntőbe alig került be, másodpercekre volt a legjobb idővel továbbjutótól. Csupa noname előtte végzett. Ő szándékosan úszott fél gőzzel és direkt altat, vagy ennyi volt belőle, és nem hogy bajnok, de érmes se lesz már idén?

2021. júl. 24. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezek szerint ennyi volt benne. Sokkal kevesebb verseny volt stb, persze meglátszik rajta, de még lesznek egyéni számai. Én azért bízok benne, hogy akkor több lesz benne és a tapasztalat, szerencse is vele lesz
2021. júl. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Ennyi volt. És ettől a számtól várta a legjobb eredményt
2021. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Alig tudott utána nyilatkozni, úgy kipurcant.


Ez semmit nem von le a korábbi eredményeiből, de ez most gyászos volt.

2021. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 hypno ***** válasza:
54%

Márciusban még 7 másodperccel gyengébb eredménnyel nyerte a távot az OB-n és még úgy is 6 másodperccel volt gyorsabb mint mögötte a második.


Semmi nem tart örökké. Aki azt hitte, hogy majd örökké győz, az nem is tudom mire gondol.

Ahogy azt sem igazán értem, hogy ő mire gondolt, amikor bevállalt 4 versenyszámot.

2021. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi, kész, kiégett, kiöregedett. Semmi sem tart örökké. No Shane, no party.
2021. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
kiöregedett. Hosszú Katinka 32 éves, az úszásban pedig más sportágakhoz képest amúgy is fiatalabb korban jön el a csúcs
2021. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ennyi volt neki. Akármennyire is jó volt, én már helyet adtam volna a fiatalabb sportolóknak (természetesen ha van olyan, aki rászolgált volna az idejével/eredményeivel). Az EB-n még nem volt elvileg csúcsformában, de ott sem csak arany jött neki, mint ahogy megszoktuk tőle. Tudom covid is volt és nem volt verseny, az edzéseket is nehezebben lehetett megoldani..., viszont lassan elkezdhetne visszavonulni ezektől függetlenül. Sajnos vagy nem sajnos ő sem mindenható, fiatalabb már nem lesz, a regeneráció sem megy már olyan gyorsan, mint mondjuk 5-10 évvel ezelőtt. És a 400 vegyes az ő száma, ettől várták a legjobb eredményt, nem sikerült neki. Ahogy a régi ellenfelei szépen eltűntek, úgy jött egy csomó új fiatal tehetség (Mihályvári Viki, Efimova és a többiek a sorban...)
2021. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hypno ***** válasza:
100%

#7


Az a feneség, hogy még öregen, formán kívül is másodperceket vert rá a mezőnyre az OB-n és az EB-n is 2 másodperccel jobb volt, mint az utána következő legjobb magyar vegyes úszó.

Vagyis hiába adja át a helyét, ha nincs aki jelentkezzen arra helyre.

2021. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez is egyértelmű. A statisztikákat nem figyeltem és nem vagyok Katinka ellen sem. Ha az ő eredménye a legjobb, akkor menjen, viszont azt a pontot ismerje majd fel, mint Cseh Laci
2021. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem most azért elég jó volt, szóval a 200 vegyesben én még bízok, legalább egy éremben
2021. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!