Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gondolta volna valaki hogy...

Gondolta volna valaki hogy egy fiatal magyar lány ma 4.helyen fog végezni hegyikerékpár versenyben az olimpián?

Figyelt kérdés
Ilyen jó eredményt magyarok még soha nem értek el az olimpián hegyikerékpár versenyben.Mert volna valaki fogadni a tippmixen rá,hogy 4.-ek leszünk az olimpián hegyikerékpárban?

2021. júl. 27. 10:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Én láttam a versenyt, egyszerűen fantasztikus ez az eredmény!
2021. júl. 27. 10:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam. Kinézetre pláne nem, többen föladták a versenyt, mert tök elfogyott az erejük.
2021. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Óriási gratuláció! :-)
2021. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hypno ***** válasza:
100%

Végre egy sportoló, aki mellett a tehetség és az elvégzett munka mellett ott áll a szerencse is.

Esős, saras versenyt szeretett volna, megkapta. Rajt után választott egy nyomvonalat és az bizonyult jónak.

2021. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ezzel az erővel már előrébb is végezhetett volna néhány hellyel, a 4. az a tipikus magyar helyezés, mert az pont lemarad a dobogóról, elvesztett bronzmeccsek, meg táv-versenyeken 4.-nek célba érni, nemzeti hagyomány nálunk. Csak hárommal kellett volna előrébb végezni, és lenne egy új olimpiai bajnokunk...
2021. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nyomon követem Blanka hölgyeményt már egy ideje mert nagy reménység, de ilyen jót nem vártam még tőle
2021. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hypno ***** válasza:
100%

#5


Olyan sportban, ahol a térképen sem vagyunk, ez egy megnyert helyezés, nem egy elvesztett érem.

2021. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ötödikre tippeltem, örülök, hogy nem jött be.
2021. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!