Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek kinek kellett...

Szerintetek kinek kellett volna nyernie az rg olimpiát?

Figyelt kérdés

Megérdemelt volt Linoy győzelme annak ellenére, hogy elejtette a szalagot? Vagy tényleg nagyon kevés pontot adtak a bírók az Averina-ikreknek?


Az egyetlen, akinek örülni tudtam az eredményének az Harnasko, na meg Baldassari, akin látszott, hogy elégedett magával, és ez a fontos.



2021. aug. 8. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A pontozásos sportok ilyenek. Ha van neved, rangosabb vagy, feljebb pontoznak. A műkorcsolya EB-t is simán megnyeri az a híresség, aki kétszer eltaknyol, egy kevésbé híres tökéletes programmal meg a dobogóról is lecsúszik. Pedig ott a pontok fele kvázi objektív, de ott a második fele amiben kikompenzálják. Az rg pontozását nem ismerem, de hasonló lehet benne. Ha az objektív részben levonás, hogy elejtette a szalagot, sebaj, majd a másik felében többet adunk neki.
2021. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:
68%

Senkinek.


Nem is szabadna, hogy olimpiai szám legyen egy olyan sport, ahol szubjektív alapon, gyakran pofára - pl. ki az edző - döntenek az elsőségről.


Elismerem a teljesítményüket, nagy munkát fektetnek bele, tehetségre és szorgalomra is szükségük van, de akkor se.


És ez a RSG-n kívül vonatkozik az összes hasonlóan értékelt sportra is.

2021. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
En jogosnak talalom Linoy gyozelmet,mivel a nehezsegi pontja joval magasabb volt az oroszenal.Masodreszt szerepet jatszhatott az is,hogya zsurik is unjak mar a Viner fele dominanciat.Azt meg kifejezetten undoritonak tartom,hogy az oroszok a birok instagramm oldalukon a halalukat kivanjak es memeket csinalnak szerencsetlen lanyrol.O nyert,tudni kene vesziteni.
2021. aug. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem Linoy megérdemelten nyert, és lehet, naiv vagyok, de szerintem igazságosan pontozta. Az izraeliek beerősítették Ashram gyakorlatát az olimpiára, amire az Averina ikrek nem voltak felkészülve, mivel azelőtt mindig simán megverték Linoy. Ettől függetlenül az Averina ikrek is teljesen megérdemelten nyertek volna.
2022. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!