Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ezek a magyar vízilabdázók...

Ezek a magyar vízilabdázók meg úszók milyen vallásúak, milyen "gyökerűek", milyen származásúak, milyen népcsoporthoz tartozók?

Figyelt kérdés
A férfi vizilabda szöv. kapitány neve Marcz (az a betűn két pont) illetve feltünt, hogy a régieknél is meg a mostaniaknál is gyanúsan szép magyar nevek vannak (Kárpáti, Gyarmati, Egerszegi, Darnyi,Horkai, Sárosi, stb.) vagy Steinmetz... meg úgy elnézve a fejeket, az egészet nem lehetséges, hogy zsidó származásúak? Nem baj persze:-) nehogy valami érzékeny mimóza lélek felsikoltson csak kérdezem...
2021. aug. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Manhertz pl sváb, Pilisvörösvárról származik.
2021. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor a Steinmetz is hasonló...hasonló a neve a válaszolónál említettnél de az általam felsoroltaknak "gyanúsan" szép magyar neve van...
2021. aug. 10. 10:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Látom megsértődtek az érdekeltek hozzátartozói (máskor egy-egy kérdésnél csak úgy hemzsegnek a válaszok) és tényleg nem akartam megsérteni senkit de feltűnt, hogy az úszók világa egy zárt közösség ugyanúgy mint a zenészeknél például. Az LGT zsidó származású volt, Fenyő, Szandi, Geszti, az Első Emelet, tehát ők összeszedik egy kupacba a hasonszőrűeket és együtt dolgoznak, tevékenykednek. Valahogy úgy tűnik, hogy az úszók világa is ilyen. Vagy ott van az egykori Neoton is...Zoltán Erikával kiegészülve. De például Vincze Lilla vagy a csapata a Napoleon BLD már nem az. Ezt pontosan tudom mert Lillust ismerem. Szval szerintem a zsidó származásúak egymással együtt szeretnek alkotni.
2021. aug. 10. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen többnyire zsidók. A zsidók szeretnek híresek lenni és arra a sport egy nagyon jó eszköz.
2021. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4:


Igen. Gyanítottam...köszönöm a megerősítő választ!

2021. aug. 10. 13:32
 6/11 hypno ***** válasza:
64%
Mondjuk az, hogy "i"-vel magyarosított családneve van valakinek, az nem jelenti hogy zsidó gyökerei vannak. Svábok, vagy más nemzetiségűek pont úgy magyarosítottak. Pláne, ha az eredeti nevüket nehéz volt kiejteni.
2021. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
a német magyar focimeccsen volt, hogy egy időben majdnem több német nevű volt nálunk mint a germánoknál, mert ott ugye már elég sok az úgymond újgermán
2021. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egerszegi Krisztina zsidó.


Miért undorodok tőle...? Azért mert Zsidó. Nem olyan mint mi. Nem magyar. Zsidó.

2021. aug. 12. 15:42
 9/11 hypno ***** válasza:
0%

#8


Te is az vagy.

2021. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Märcz Tamás valszeg német. Régen ott voltak a válogatottban a Decker fivérek (Decker Attila és Decker Ádám). Szerintem ők is azok, vagy svábok, bajorok igazából mindegy. Egerszegi Krisztina miért lenne zsidó? Magyaros neve van: Egerszegi (Zalaegerszeg) nevű városból származik a családja.
2021. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!