Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nekte k sem volt túl meggyőző...

Nekte k sem volt túl meggyőző Tyson Fury?

Figyelt kérdés

A harmadik menetben lefektette Wildert de aztán semmi, ő ment le kétszer a következő menetben. Ha van még fél perc vége is lett volna.


Ez a teljesítmény mire lenne elég a nehézsúly elitje ellen?



2021. okt. 10. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy kevered ide Joshuát, őt leiskolázták. Fury viszont nyert, de hát ez nekem egyáltalán nem volt meggyőző. Wilder azért mert két menet alatt ütött 12 jabet amit eddig a pályafutása alatt összesen kb azért nem akkora valami cserébe a kondija sz.rabb volt mint valaha és így is azért necces volt Furynak. Szerintem itt most nem Wilder volt a szuperkitartó ahogy azt beállítják, egyszerűen Fury volt formán kívül meg kicsit demotivált is ahogy láttam.
2021. okt. 10. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga egyetért azzal, hogy Fury lesz a vitathatatlan ökölvívózseni?
2021. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Wilder mennyi crosst ütött 2 menet alatt, ha a jabje 12 volt?

És hook-ot, uppercut-ot???????

2021. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor tört el Wilder keze?

Mert nagyon nem mindegy.

Fury ettől függetlenül gyenge volt. Nyoma sem volt a régi unortodox stílusának.

2021. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!