Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok Nelson Piquet...

Mit gondoltok Nelson Piquet kijelentéseiről?

Figyelt kérdés

„A kis n*ger betette az autót, és nem engedte elfordulni [Verstappent]. Ott hagyta az autóját, mert két autó nem fért el abban a kanyarban. Mocskosan csinálta. Az volt a mázlija, hogy csak az egyik autó szállt el.”


[link]



2022. jún. 28. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van egyébként, de azért azt mondania hogy: kis N*gger nem kellett volna. Szerintem nem gondolkodott előre vagy valahogyan szebben kellett volna megfogalmaznia
2022. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
De ha a rapperek mondják a szöveget a fehérekre, az vicces/művészet.
2022. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Hamilton nem a kanyarban rontott, hanem előtte. Az időmérőn sem mentek olyan gyorsan ott, 90kg benzinnel, Hamiltont pedig felnyomták a falra, tehát a gumi felszedett egy rakás port. Ezeket a tényezőket alábecsülte, bár számolt velük, mert hamar fékezett, de nem eléggé. Ez egy elmért féktáv volt. Hibázott, de emiatt nem érdemes szidni bárkit is. Elég gyakori az autósportban az elmért féktáv. Ennek nem kéne, hogy köze legyen a rasszizmushoz. Nem azért rontott, mert más színe van, hanem mert bamba volt picit.
2022. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
A tartalommal egyetértek, a stílus azonban nem való egy ilyen nagy nevű korábbi versenyzőhöz, sőt senkihez. Az N betűs szó helyett simán Hamiltont, Lewist, 44-es számú autót vagy bármi hasonlót kellett volna mondania.
2022. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy jöjjön az a kib*szott atombomba, hányni tudnék ettől a hópihe "társadalomtól", ahol mindenki álomvilágban él, és azt hiszi, hogy hú de szuper ez így. Ha a n*ggernek baja van azzal amit mondott Piquet, akkor majd ő kiáll magáért, erre van többek között szája.


Vipset konkrétan ki is rúgták ezért...

2022. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Ja felháborító ami Vipsel tortent
2022. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Idősebb Piquet világéletében hatalmas f.szfej volt, de egy kicsit fenntartásokkal kezelem a hírt. Ugyanis ez egy portugál interjú volt, és amennyire a hozzászólásokból kivettem, az általa használt kifejezés kevésbé számít erősnek, mint az USÁ-ban a "nigger" (illetve semleges kontextusban hasonlóan semleges is lehet, mint nálunk a "néger").
2022. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Én alapvetően hányni tudnék azoktól, akik a rasszizmust relativizálják, a sz*r csőcseléktől, akik pl. Juri Vipset mentegetik, ám jelen esetben egyetértek az előttem szólóval - bár portugálul én sem beszélek, így magam teljes egészében nem tudom megítélni az esetet.


Kicsit így arra emlékeztet a dolog, mint amikor a román játékvezetőt elővették, amiért Pierre Webot a "negru" (=fekete, a román nyelvben gyakran használt, nem pejoratív) kifejezéssel illette.


Különben sem hiszem, hogy a sportág történelmének legnagyobb brazilja a jó hírnevét kockáztatná egy ilyen pitiáner interjúval.

2022. jún. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Hamilton a legnagyobb rasszista
2022. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Hamilton miért lenne rasszista?
2022. jún. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!