Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Hungaroringen hol lehet a...

A Hungaroringen hol lehet a pilótákkal fotózkodni és aláírást csináltatni?? és hánykor?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában csütörtökön este van boxutca látogatás.
2022. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na megkerestem neked:

[link]

Az idén újra visszatérhetnek a szurkolók a Hungaroring boxutcájába – a Magyar Nagydíj előtti csütörtök délután 16 és 19 óra között tartandó boxutca-látogatásra limitált számban vásárolhatók belépők.


FONTOS!


Kizárólag a Formula 1 Aramco Magyar Nagydíj 2022 eseményre szóló BÉRLET (péntek-szombat-vasárnap) MELLÉ VÁSÁROLHATÓ meg a jegy! A jegy a napi jegyekkel együtt NEM JOGOSÍT BELÉPÉSRE a helyszínen, a csütörtöki napon!


A jegyet kortól függetlenül mindenkinek (gyereknek is, 0 éves kortól) meg kell vásárolni a BÉRLET (péntek-szombat-vasárnap) mellé.


A helyszínen nem csak a boxutca-látogatásra szóló jegyet, de a hétvégi bérleteket is szükséges bemutatni, ezekkel lehet a karszalagokat felvenni a főbejárattal szemben található sátorban. A karszalag-átvevő pontot a MOL-kúttal szembeni parkolóban állítják fel. Belépés a karszalag felmutatásával a 8-as kapun történik.


Egy darab Formula 1 Bérlethez (péntek-szombat-vasárnap) egy darab Csütörtöki Boxuca látogatás belépő használható fel és egy karszalag is vehető fel!

2022. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
És az még nem garantálja, hogy látni fogsz pilótákat arról nem is beszélve, hogy közös fotózkodás, szerintem a közelükbe se engednek.
2022. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

De garantáltan találkozik pilótákkal!

Ilyenkor végig lehet sétálni a boxutcán, a boxokban meg ott vannak a srácok pontosan azért, hogy pacsizzanak a rajongókkal és autogrammot osztogassanak.

2022. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
garantáltan? ez mióta van így? nem kötözködésből, hanem érdeklődésből kérdem. mert régen a boxutca látogatásnál alig néhány pilóta jött ki, pacsizni pedig szinte esélytelen volt
2022. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy van pilóta (pl. Hamilton) kifejezetten kerüli ilyenkor a boxutcát
2022. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!