Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Alonso az Astonba igazolt. Jó...

Alonso az Astonba igazolt. Jó döntés tőle? Ki mehet így az Alpinehoz?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Bár nagyon örülnék, ha Piastri végre bemutatkozhatna az F1-ben, azért poénból megnéznék egy Ocon-Gasly párosítást is. :) Francia csapatnál két francia versenyző, akik ráadásul fiatal koruk óta utálják egymást."

Nahát, egy hónappal ezelőtt még viccnek szántam, de most egyre inkább úgy tűnik, hogy a végén még tényleg valóra válik az Ocon-Gasly párosítás. :D És egyúttal Piastri is bemutatkozhat a McLarennél. Remélem, tényleg így lesz!

2022. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#10-es vagyok. Na, lehet hogy korai kijelentés volt, az Aston Martinok most legutóbb Belgiumban nagyot mentek, ezt nem gondoltam volna!
2022. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 NTBS ***** válasza:
Ő tudja.
2022. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#10,12


igen, elég korai volt...


csak ma több pontot szerzett mint amit 9. erőként feltételezne az ember egy egész szezonra

2023. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen, belátom, korai volt! Mert ez nem csupán Alonso rutinja, Stroll is nagyot ment, pedig Ő aztán nem mondható jó versenyzőnek, tehát az autó az, ami idén nagyon jól sikerült! Jókor hozott jó döntést Alonso, mert a 2 csapat erősorrendje nagyon felcserélődött!
2023. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15 hát igen, végre jól döntött


kár h Vettel nem, azért megnézném hogy a 2 nagyágyú mit tud, de Strollpapa nem tenné ki a fiát:(

2023. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%

hát én is megnéznék egy jobb pilótát a másik ülésben. na de annyiban azért mindenképp jó Stroll, hogy objektívan le tudjuk mérni, mennyit fejlődött az autó (hisz esetében végül is semmi nem változott az elmúlt évekhez képest, csak az autó).

amúgy Vettel régi formáját szerintem egy jó autó sem hozta volna vissza. neki már rég nem az élverseny kell, hanem otthon a feleség és három gyerkőc, meg a különféle társadalmi szerepvállalás. nagyon időszerű volt a visszavonulás.

2023. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!