Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A két pilótát együtt nézve...

A két pilótát együtt nézve melyik csapaté a legerősebb pilótapáros jelenleg az F1-ben?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak azt nézve hogy hol van a jelenlegi mezőny legtehetségesebbje, hanem a két pilótát úgymond átlagolva, mint páros melyik a legerősebb szerintetek?

2022. aug. 2. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Ferrari (Charles Leclerc, Carlos Sainz)
Red Bull (Max Verstappen, Sergio Pérez)
Mercedes (Lewis Hamilton, George Russell)
ALpine (Fernando Alonso, Esteban Ocon)
McLaren (Daniel Ricciardo, Lando Norris)
Aston Martin (Sebastian Vettel, Lance Stroll)
AlphaTauri (Pierre Gasly, Yuki Tsunoda)
Alfa Romeo (Valtteri Bottas, Zhou Guanyou)
Haas (Kevin Magnussen, Mick Schumacher)
Williams (Alexander Albon, Nicholas Latifi)
34 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

én a legjobb pilótákat a következő osztályokba sorolom:

1. a jelenlegi Verstappen és a régi (tavalyi) Hamilton

2. Leclerc, Russell és Norris

3. Pérez, és még néhány másik pilóta

szóval ez esetben egyértelműen a Mercedes nyerne 1,5-tel, a Red Bull pedig átlagban csak 2-es

viszont nekem úgy tűnik, Hamilton már túl van a csúcsformáján (annak ellenére, hogy legutóbb a Magyar Nagydíjat tökéletesen kimaxolta), szóval legfeljebb egy hajszállal nyer a Merci pilótapárosa

2022. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Valóban erős nagyon a Merci páros, főleg, hogy Hamilton kezd életre kelni.
2022. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk kérdéstől függetlenül megnézném az öreg Alonso mit tudna egy Ferrarival vagy Red Bullal.
2022. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!