Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az hogy a két kínai Shaolin...

Az hogy a két kínai Shaolin (korcsolyázók) cserben hagyta a magyar embereket és a kommunista kínát választja az részükről felér egy Shaolin leszámolással?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 16:11
 1/9 hypno ***** válasza:
100%

Mit hagytak cserben?

Semmit nem kaptak ingyen, ők dolgoztak meg érte. És nem rabszolgák, hogy egy ország megmondja hol kell élniük.

2022. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Kína nem kommunista, messze van attól.
2022. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
69%
Kínában szuperkapitalizmus van.
2022. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sok szép eredményt erek el, további sok sikert kívánok bárhol is folytatják!
2022. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Épeszű ember a kommunisták felé húz,ebben mi a meglepő? Örüljünk hogy nyertek az országnak téli aranyat.
2022. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem már úgy rendesen kezd elegem lenni a sportolókból úgy ahogy vannak, mindegyikkel. Minden napra jut egy sportolóval közvetlenül összefüggésbe hozható botrány. Gondolom ezek is majd kapják állambácsitól az életjáradékot. Én meg éhezem miután kifizettem minden adót, járulékot...
2022. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Most miről van szó. Kik csináltak meg mit?
2022. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hypno ***** válasza:
100%

#6


Kinek mit intézett a kormánya

2022. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytak cserben, szép eredményt értek el.
2022. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!