Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek a mai F1-es...

Szerintetek a mai F1-es sprintfutamon mire lesz képes a Kevin Magnussen a pole-bol?

Figyelt kérdés

#F1 #Interlagos
2022. nov. 12. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Meg fogják enni reggelire.

Pont ez a baj a sprintfutamokkal, hogy még ha izgalmas is a rajtrács, a fő futamra kiegyenlít mindent.

2022. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Megnyeri... megis kell neki........ nyerni.
2022. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
szerintem 6-7. helyre le fog csúszni. Futamon meg még talán meg tudja tartani majd, de a sprintfutamon ki lesz nyírva az izgi rajtrács, ahogy az első válazoló is írta
2022. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint annyira sok helyet nem fog rontani. Nagyon sokat fejlődött a Haas előző szezonhoz képest, és Magnussen tapasztalata sem kicsi. De az szerintem biztos, hogy nem nyer. Én a hatodik-hetedik helyet kicsit keveslem, szerintem a harmadik-negyedik hely egyikén végez majd. Aztán majd persze kiderül.
2022. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, most nézem, már megy, az előttem lévőnek van igaza. 😅
2022. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Kb. 8. helyre várom.
2022. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
54%
Dobogó.
2022. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
A lényeg hogy a merci egész évben nyivákolt hogy milyen szar az autójuk... Látszik. Cefett jó lesz megint évekig a getinderluiz-t hallgatni minden futam végén... -.-
2022. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!