Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki nyeri a F1-es...

Szerintetek ki nyeri a F1-es Azeri Nagydíjat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 15:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán megszorongathatja e bárki Verstappent versenytempóba?
2023. ápr. 29. 15:04
 2/15 anonim ***** válasza:
Leclerc.
2023. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem aki először megy át a célvonalon.
2023. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Per

2. Lec

4. Ver

2023. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Remélem Leclerc vagy Verstappen nyeri meg:D
2023. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Technikai meghibásodás, ütközés , baleset mindent "boríthat".


Leclercnek fogok szurkolni de Verstappen is nagy kedvencem.


Szerintem a Red Bull versenytempójával jelenleg egy csapat sem tud mit kezdeni. Az ERS is náluk működik a legjobban.(173 LE pluszt adhat le maximum mindenkinél, Red Bull konstrukciója kezeli ezt mos a leghatékonyabban). Gumikezelés, vezethetőség, konstrukció megbízhatóságban, jelenleg minden csapat lemaradásban van hozzájuk képest.( remélhetőleg változnak majd a dolgok)


A Ferrari kínlódik a motorjával sajnos, remélem gyorsan megtalálják a hibát.


Aston rengeteget fejlődött ,de nagyon pályafüggő lesz a teljesítményük szerintem az egész szezonban.

Mercedes mutat fejlődést , elég megbízható a motor , de szerintem a kaszni "kuka" . Azt ők is bejelentették hogy, komoly aerodinamikai fejlesztésre lesz szükségük.


Leclerc indul az élről , de ahogy az első három futam is mutatta, Verstappen minden keveréken komoly előnyt tudott kiautózni.


Remélem izgalmas futam lesz. Azeri pályát nem igazán kedvelem (remélem nem lesz sok baleset, versenymegszakítás, de ezen a pályán ez szinte elkerülhetetlen . :) :(

Ferrari szurkoló vagyok régóta, Leclerc egy zseniális pilóta. Két Red Bull fogja üldözni, Verstappen (korszakos zseni) pedig a tudása alapján "robot" üzemmódra is képes, ezzel az autóval.


Nagyon nehéz lesz azt az első helyet megtartani külső tényező nélkül sajna. Ráadásul a Ferrari "stratégák" borzasztó hibákat követnek el mostanában.(is)

Ha "sterilen" lemenne a futam , ami szerintem nem fog--- Verstappen, Perez, Leclerc sorrendet mondanék.

2023. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Albon fogja nyerni
2023. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Alpine 1,2 lesz
2023. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Perez papa berántotta :D ezt nem gondoltam volna
2023. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kissé unalmas volt a verseny
2023. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!