Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Késő elkezdeni a versenytáncot...

Késő elkezdeni a versenytáncot? 17/L

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 6 éves koromtól 15 éves koromig show és modern táncoltam, 8-9 évig versenyeztem. Szerintetek késő elkezdeni a latin táncot? 17/L

2023. máj. 25. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2023. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Versenytáncot nyilván nem csak úgy elkezdünk, hanem eljutunk odáig.

Nem hiszem, hogy késő amúgy, világbajnok lehet, hogy nem leszel már, de kisebb versenyeken simán indulhatsz, még felnőttkorban kezdők is eljutnak sokszor.

2023. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
31%

Semmiképpen nem késő belevágni, sőt! :)

A nagyon maximalista, sport-megközelítésű versenytánc tényleg elrajtol 6-7 évesekkel, de amúgy a "social dance" világból nézve az már-már szürreális, a tánc jó ha tényleg a táncosokról szól, hangulatról, nem csak technikáról, úgyhogy igenis felnőtt műfaj :D


A te technikai lapjaid meglesznek, a figurák és a koreográfiák gyorsan tanulhatók, felnőtt versenyeken akár a magasosztályokra is célozhatsz majd, mert amúgy nem nagyon sokan vannak Magyarországon -- keress egy szimpatikus egyesületet :)


Budapesten: Goldance, Everydance, akár az Oktogon, de sok versenytáncosnak van saját csapata is...

2023. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Goldance, Everydance, akár az Oktogon"

Pont a legrosszabb budapesti klubbokat írtad be ... neee.... !!

febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!