Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lando Norris mire kapta a...

Lando Norris mire kapta a büntetést "sportszerűtlen viselkedésért" vasárnap a futamon?

Figyelt kérdés

Nem igazán értettem, semmi olyat nem csinált (legalábbis nem mutattak) ami miatt ilyesmi járna, különben is Norris nem az a típusú versenyző aki aljas módon versenyezne.

Amúgy se nagyon láttam még ilyen miatt büntetést, eléggé meglepett.



2023. jún. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Ő se nagyon érti.


[link]

2023. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert Chuck Norris Felhővárosi testvéreként tisztességtelen előnyökkel indult.
2023. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Safety car alatt lassabban ment a kelleténél, hogy a Mekinek beleférjen a kettős kerékcsere. Láttunk már ilyet nem egyszer. Én sem tudtam, hogy ez szabályellenes.
2023. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

A csapattársa mögött volt közvetlen, és mind a ketten boxba mentek. Csinált maga előtt helyet, hogy ne kelljen várakozni a boxba. Ezzel az a baj, hogy az összes autót feltartotta maga mögött indokolatlanul.

Mások is szoktak hasonló dolgot csinálni, csak nem ennyire látványosan és hosszan. Norris 1300 méteren keresztül építette a hátrányát ráadásul egy egyenes szakaszon, ahol még feltűnőbb ha valaki lassúzik.

2023. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Igen. Túl lassan ment a safty car alatt, de ezt azt hiszem a közvetítés alatt nem fejtették ki.
2023. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
nem fejtették ki, mert a magyar kommentátorok az f1-ben bohócok. nézd inkább angolul
2023. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Mondjuk akkor Bottast is megbüntethették volna a 2021-es Szaudi nagydíjon, amikor az első SC-nél visszalassította direkt Verstappent, hogy Hamilton kényelmesen le tudja cserélni a kerekeit... Olyan egyértelmű volt....
2023. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!