Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik idén a második legjobb...

Melyik idén a második legjobb csapat a Red Bull mögött?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Mercedes
Ferrari
Aston Martin
McLaren
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Konstruktőriben, ami a pontokat illeti természetesen a Mercedes...
2023. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

A ponttáblázat szerint a Mercedes.

Az aktuális forma alapján a McLaren.

2023. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Sokáig az Aston, jelenleg pedig a McLaren. A Mercedes sosem volt a második legjobb autó, csak azért vannak a tabella második helyén, mert mindkét versenyzőjük nagyon erős.
2023. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én mondjuk olyan kimagasló teljesítményt nem láttam idén se Russelltől, se Hamiltontól.
2023. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kimagaslót én sem. De rosszat sem - alapvetően mindketten jó teljesítményt nyújtanak. Eközben viszont a McLarennél az újonc (bár kétségtelenül tehetséges) Piastri, és különösen az Astonnál a kutyaütő Stroll eléggé lefelé húzzák a csapat eredményeit.
2023. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésed úgy tetted fel, hogy idén, tehát nem jelenleg, hanem az eddigieket nézve, így többé-kevésbé a ponttáblázatot kell nézni, persze ez is csalóka, hisz például az Astonnál Stroll nem Alonso szint, ezért a pontgyűjtésben is kevesebbet hoz, tehát a csapat pontja kevesebb, mint amennyit a kocsi tudott, vagy amennyi potenciál lett volna benne. Viszont összességében nézve 100% korrekt válasz nincs. Ha a realitást nézzük és a most következő szakaszt, akkor egyenlőre a McLaren Silverstone-i futam óta, viszont ha az egészét, akkor többnyire a ponttáblázat a mérvadó.
2023. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A Mercedes sosem lesz 2. erőnél rosszabb azzal az infrastruktúrával, gyári támogatással, technikai és anyagi háttérrel, mint ami nekik van. Tökmindegy, kik a pilótái.
2023. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Tavaly csak harmadik lett a Mercedes, egyetlen futamgyőzelemmel (pedig a Ferrarinál Sainz már tavaly sem nyújtott valami acélos teljesítményt).
2023. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem arra gondoltam, hogy a pontversenyben hol végeznek, hanem hogy alapból mekkora a potenciáljuk.

A Merga magasan a legdominánsabb bázisú gyár az F1-ben, az már más kérdés, hogy ezt sportszakmailag is ki tudják használni vagy sem.

2023. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Aston Martin egy erősebb második pilótával nagyjából 245-250 ponton kellene álljon (Alonso 196 pontja + 196-nak a 65%-a), amivel a Mercedes mögött vagy előtt lennének kicsivel.

A McLaren valóban nagyon szép eredményeket hoztak, de Belgiumban már nem sikerült ez nekik. Ezt követte egy gumiteszt közösen az Astonnal, ahol a legjobb időt az Astonos Vandoorne futotta, utána Stroll, majd tőlük 3 másodperccel lemaradva Norris és Piastri. Talán a Belgiumra hozott kisebb finomhangolások javítottak a teljesítménynek, számomra ők a második erő.

2023. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!