Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki (volt) Fernando Alonso...

Ki (volt) Fernando Alonso leggyengébb csapattársa a Forma 1-ben?

Figyelt kérdés
dec. 24. 01:19
A kérdező szavazást indított:
Tarso Marques
Alex Yoong
Nelsinho Piquet
Romain Grosjean
Stoffel Vandoorne
Lance Stroll
Kimi Raikkönen
Esteban Ocon
Jacques Villeneuve
Más
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

épp csak azok a versenyzők hiányoznak a listáról, akik hosszú éveket töltöttek Alonso csapattársaként: Trulli, Fisichella, Massa többek között

ehhez képest Villeneuve-öt csak egy-két futamra ültette be a Renault, miután kirúgták Trullit

dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ezeket minek kellett volna felvenni a listára? Azért az talán mindenkinek egyértelmű, hogy Fisichella meg Hamilton nem egy szint Tarso Marquessel.
dec. 24. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

"Azért az talán mindenkinek egyértelmű, hogy Fisichella meg Hamilton nem egy szint Tarso Marquessel."

Akkor Räikkönen vagy Villeneuve, vagy akár Ocon miért kerültek fel a listára? Az is mindenkinek egyértelmű, hogy ők is sokkal jobbak, mint egy fizetős kutyaütő sereghajtó.

dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másrészt a "ki volt Alonso leggyengébb csapattársa" kérdést lehet úgy is értelmezni, hogy csak azt a konkrét időszakot nézzük, amikor csapattársak voltak, nem pedig a pályafutásuk egészét.
dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Mármint Alonsohoz képest, vagy úgy cakumpakk az egész mezőnyben?

Ha utóbbi akkor nyilván Alex Yoong, ha viszont csak csapattárshoz viszonyítva akkor én Strollt mondanám. :)

dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Raikkönen
dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ahogy előttem is felvetik, miben vizsgáljuk a "gyengeséget" és mikor?


Technikailag Alonso pont ugyanúgy elverte Raikkonent ahogy Strollt. Raikkönen ott élete legrosszabb szezonját hozta miközben az utána következő években 3-4. helyeket szerzett Vettel mellett a bajnokságban.

[link]

[link]


Én továbbra is Ocon-t becsülöm, szerintem ő volt az egyetlen aki még ha kellett is Alonso rengeteg kiesése akkor is helyt tudott állni mellette mindkét évben. Miközben egyértelmű, hogy nem egy Verstappen/Leclerc/Norris szintű a srác.

[link]

[link]

jan. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amúgy Vandoorne és Grojean sem nagyon villantottak sem mellette, sem tőle függetlenül.
jan. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!