Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » F1 pódium tribün mit takar?

F1 pódium tribün mit takar?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2024es versenyre nézek jegyet, ajándékba szeretném. Még sosem voltam és nem is vásároltam. Még erre van elérhető jegy: Pódium tribün hétvége. Azt írja, hogy nem biztosít belépést a pódiumra, kizárólag a tribünre. Ez mit jelent? Mert hogy Pódiumként van feltüntetve a térképen az a szektor. Illetve akkor az péntek, szombat, vasárnapra is belépést enged?

+1 kérdés, meddig érdemes halasztani a jegyvásárlást? Ráérek még vele vagy érdemes minél előbb? köszönöm a válaszokat !



dec. 30. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

itt megtalálod: bal oldalon alul [link]

Ilyen a kilátás: https://www.youtube.com/watch?v=J6FaAfPrFqQ

Elég messze van, onnan alig látni valamit a versenyzőkből. De szép a kilátás a magasból. Gyakorlatilag a sikánig ellátni.

Ez a tribün neve. A pódiumra nem mehet fel senki csak az első 3 helyezett. :D

Már mindenhova biggyesztenek tribünöket a nagy érdeklődés miatt és így-úgy elnevezik őket. Nem tudom miért nem tették bele a szokásos gold-silver-bronz elnevezésekbe.

Érdemes minél előbb megvenni, mert nagyon kapós lett a hungaroring mostanában. Régebben még májusban is lehetett válogatni a jegyek közül. Volt hogy márciusban-áprilisban vettem meg a jegyemet. Mostanában meg már mindent eladnak már 1 évre előre.

Ezt a jegyet is csak azért látod most elérhetőnek, mert építenek még egy tribünt.

A hétvége meg hétvége. Mint a 3 napra szól.

dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönök minden infót!
dec. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!