Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Dodge Viper szokott lenni...

Dodge Viper szokott lenni valamelyik Eurosporton közvetített versenyen?

Figyelt kérdés

febr. 11. 23:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

Hosszú évek óta nem is gyártják azt az autót, utcai verzióban sem, nem hogy versenyváltozatban. Nem is lenne kompatibilis semmilyen sorozattal.

Így természetesen nem, legalábbis hivatalos versenyen nem. Esetleg valami magán szervezésű gyorsulási versenyen vagy hasonlón, e olyat meg nem közvetít a tévé.

febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1

Adott versenysorikhoz mindig gyártanak a szabályoknak megfelelő versenyverziót, nem a gyári autók indulnak. De mivel jelenleg nincs utcai verzió így versenyverzió sincs. Amúgy az IMSA-ban indultak a GT kategóriában régebben.

febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktam látni Vipert Facebookon, direkt úgy néznek ki, mint a Nascarosos versenyeken az autók, ezért kérdeztem.
febr. 17. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:

3

NASCAR-ban nincs Dodge elég régóta. NASCAR meg Eurosporton elég régen volt utoljára talán a 90-es években.

febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, milyen verseny, de tele van matricázva az autó. Ha találok képet, linkelem
febr. 17. 21:55
 6/6 anonim válasza:

Igazi Dodge Viper csak ez a generáció volt az:

[link]


A többi kinézetileg egy szutyok, nem is hasonlít szinte az előre és nem hasonlít a névadóra sem.

márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!