Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Max Verstappen,hogy tud ilyen...

Max Verstappen,hogy tud ilyen zseniális lenni?

Figyelt kérdés

Mindig is Hamilton drukker voltam, de a tehetségben lévő különbség az nagyon jól látszik az egész mezőnyre nézve.Független az űrhajó autónak a figyelembe vételével.

Szerintem egészen elképesztő ahogy vezet.

Szerintetek is?


márc. 9. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is elképesztő
márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Géniusz
márc. 9. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Verstappen jelenleg egy egészen elképesztő korszakában van, az embernek az az érzése, hogy szinte verhetetlen, tényleg egy másik liga a mezőny többi részéhez képest. De Hamiltonon ugyanezt éreztem a csúcskorszakában. És tegyük hozzá, minden klappol neki, a Red Bull jobb csapat, mint a Mercedes (akiknek azért nem volt ennyire konstans szuper az autó, jobban ingadozott a teljesítményük évről évre, valamint nagyobb hajlamuk volt az elkényelmesedésre, pl. stratégiai vagy boxutcai hibákra).
márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*mármint a Red Bull jobb csapat, mint a Mercedes volt Hamilton bajnoki éveiben.
márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki jó, pont nem ezek a versenyek mutatják meg, hanem amikor valami változó körülmény van, vagy érdekes helyzet. Olyan rádiózás van Verstappen és a mérnöke között, hogy Max lassíts, nem sietünk. Majd Verstappen válasza, ha ettől lassabban megyek elkezd lehűlni a gumi. Az a nehézség, hogy vissza kell fogni a tempót. Verstappen bőven bizonyított a vb címek előtt is, Hamilton is, konkrétan az egész életét rommá nyerte gyerekkorától fogva. A vb cím már csak ajándék, amit nem mindenki kap annyiszor, ahogy érdemelné, pl Alonso.
márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!