Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van bármi esély arra hogy...

AnonimLuzer kérdése:

Van bármi esély arra hogy zsoké lehessek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a sebesség a mindenem és világéletemben nagyon sovány voltam az evés nem igazán a barátom így 45kg vagyok, a magasságom más tészta 167-168cm magas vagyok már 2 éve. Fél éve lovagolok rendesen de gyorsabban fejlődök mint az átlag fejlett egyensúly érzékemnek köszönhetően így szabadon vágtázom a pályán és hamarosan az ugratást is elkezdhetem tanulni. Nincs sok dolog amihez értek, művészeti középiskolában járok illetve egy bandában vagyok basszusgitáros. Meg ami talán érdekes lehet, hogy Apukám 198cm magas, anyukám pedig 145cm. Az edzőm nagyon a versenyzés ellen van szóval ha bele is akarnék vágni ebbe az egészbe, istállót kellene váltanom.

márc. 11. 12:04
 1/1 anonim válasza:
Az adottságaid szerintem megfelelőek (bár nem vagyok ennek a sportágnak a szakértője) . Viszont 16 éves vagy még nőhetsz, de ha tényleg ezt akarod akkor egy próbát megér. Én viszont nem ajánlom a zsokéságot. Nagyon megterhelő, sok pénzt felemészt, és hosszú távon értelmetlen. De ez a legkevesebb gond. Hatalmas lókínzás folyik abban a szakágban, ha egy ló megsérül már mehet is a vágóba. Semmi nem számít, csak hogy gyorsabb legyen a ló. Gyakori a dopping is. Én jobban megfontolnám hogy mit választok, ráadásul kevés ideje lovagolsz, hogy meg tudd mondani hogy ez kell neked. Szerintem gondolkodj más szakágon is, de ha mindenképp ezt akarod csinálni akkor hajrás, és írd meg majd hogy hogy sikerült :)
márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!