Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Létezik olyan oldal, ahol az...

Létezik olyan oldal, ahol az olimpiai esélyek elemzésével foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, ahol sportágakra és azon belül versenyszámokra lebontva összefoglalják nagyjából, kik vagy mely csapatok jutottak ki az olimpiára, közülük kik számítanak a legnagyobb névnek, a versenyzők/csapatok közül ki milyen formában van éppen az elmúlt egy-két év eredményei alapján, és mindezek alapján kik számítanak esélyesnek, vagy milyen sorrend várható az olimpián. Lehetőleg mindez részletesebb, szöveges elemzéssel, szóval nemcsak három név, és annyi, hogy nekik van a legtöbb esélyük a statisztikák alapján érmet szerezni. Nem sportfogadáshoz kellene ugyanis az infó, hanem azért, hogy a versenyek megkezdése előtt ténylegesen kicsit megismerkedhessek a versenyzőkkel és a körülményekkel, különösen azokat a sportágakat illetően, ahol mi, magyarok nem is vagyunk érdekeltek, és idehaza nem sokat tudunk róluk. A nyelv nem elsődleges szempont, persze magyarul lenne a legjobb, de angol nyelvű oldal vagy elemzések is érdekelnek.

ápr. 16. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A gracenote szokott kiadni listat hogy melyik szamban kit varnak a dobogora.

Egyelore csak az ossze ermeket tippelik, nincs lebontva sportagakra.

ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erről én is tudok. A magyar sajtó le is szokott rá csapni rögtön, és megírják, hogy nekünk, magyaroknak éppen hány érem várható az aktuális prognózis szerint. De ahogy írtam, engem nem az ilyen listák, hanem kimondottan szöveges elemzés érdekelne, versenyszámokra lebontva.
ápr. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!