Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Perez miért kezdi el lemásolni...

Perez miért kezdi el lemásolni megint a tavalyi teljesítményét?

Figyelt kérdés

Mi az oka annak hogy idén ugyanúgy mint tavaly, a szezon első 4-5 versenyén egészen jó, de legalábbis elfogadható eredményeket hozott, és most is megint hogy megérkezett a mezőny Európába és elindult a szezon második negyede, megint szétesni látszik, a most hétvégi teljesítménye gyalázatos volt. Oké értem én hogy Imola nem feküdt a Red Bullnak és küszködtek, de azért Verstappen csak összekapart egy pole-t és egy győzelmet, még ha jobban meg is izzadt mindkettővel mint máskor. Ehhez képest Perez egy Q2-es kiesést és egy 8. helyen tud felmutatni. Nyilván semmi gond nem lenne ha egy Red Bullnak nem fekvő pályán nem áll a dobogóra, de egy 4-5. helyet minimum illett volna összeszednie, könyörgöm a két Mercedessel sem bírt el... Az időmérőről nem is beszélve, megelőzte őt Cunoda, Ricciardo és Hülkenberg is + a 4 nagy csapat összes pilótája. Még ha nem is fekszik nekik Imola, egy 6-7. hely időmérőn is alap lett volna.

Mi van megint Perezzel? Ez inkább csak egyszeri kisiklás, vagy megint megismétli a tavaly szezon közbeni vesszőfutását?



máj. 19. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött össze neki egy futam. Ennyiből nem lehet leszűrni.
máj. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Az is benne lehet, hogy a többi csapat által hozott fejlesztéseknek köszönhetően a Mclaren és a Ferrari közelebb került a Red Bullhoz, és azt azért valljuk be, mivel Perez nem a legtehetségesebb pilóta, ennyi is elég lehet a visszaeséséhez.
máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!