Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted ki lesz a Forma-1...

Szerinted ki lesz a Forma-1 idei világbajnoka?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Vettel.
2010. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
én annak örülnék ha Webber lenne, de ha ő nem akkor Alonso , Vettel semmiféleképpen ne legyen kis gy*kér.
2010. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Webber van a legjobb pozícióban..


egy Alo fan.

2010. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Vettel or Webber
2010. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát, Vettelnek már csak matematikai esélye van. Szerintem 1-2 lesz a redbullnak Abu Dhabiban is, és akkor Webber lesz a bajnok.
2010. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Fernandoban reménykedek
2010. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én Kobayasiban bízok:D XD
2010. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
ezt nem lehet előre tudni, elméletileg még hárman vannak versenyben, a minap olvastam hogy nyilatkozott Vettel meg Webber és az a lényege az egésznek hogy ha Abu Dhabiban Vettel áll majd jobban akkor Webber segíti, ha Webber akkormeg Vettel segíti. Na ezekután tippem sincs a Red Bullnak értelem szerűen az lenne a legjobb ha a két pilótája közül az egyik lenne világbajnok, többek között ezért nincs csapat sorrend (felteszem ha Webber lenne az első számú és verseny közben történne valami akkor ugyebár Alonso nyerné és elég érdekesen nézne ki a konstruktőri vb cím után) Alonsonak meg az a dolga hogy harmadik helyen érjen célba úgy hogy Webber csak a második vagy ugye annál rosszabb. Ha Vettel elengedi és Webber nyeri a futamot, Alonso meg a harmadik lesz akkor Webber a bajnok. Nehéz kérdés ki fog nyerni mivel a motor is hamar elszállhat, balesetek is előfordulhatnak, taktikai hibák, rossz kerékcsere stb. Én megmondom őszintén Webber párti vagyok, őt támogatom, ugyanis Webber 34 éves, nemhiszem hogy lenne mégegyszer ilyen esélye a vb címre, nos Vettel meg fiatal, tanulékony, előtte még az F1-es karrierjének hatalmas része, ő az aki még pont ráérne hogy nyerjen, Alonsóról nem is beszélve aki már túlvan 2 vb címen. Mindenesetre meglátjuk vasárnap. (hajrá Webber)
2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 SlyFoX1989 válasza:
Hamilton :D
2010. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
nem vagy te egy kicsit kabbeafaszom?
2010. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!