Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A stanazoltól természetes ha...

A stanazoltól természetes ha elszineződik a vizelet? (piros) és csak olyanok írjanak akik tényleg értenek hozzá.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 00:23
 1/10 A kérdező kommentje:
neten olvastam ,h lett olyan akinek ilyen lett tőle és lehetséges ok a kevés folyadék bevitel ez így van?
2010. dec. 2. 00:29
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Mivel ez egy szteroid én a helyedbe nem venném fél vállról. Menj az orvosodhoz aki felírta. Ha meg csak kondi miatt szeded gratulálok a sok eszedhez.
2010. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha kevés folyadékot viszel be, attól könnyen lehet, de akkor kvára nem vágom, hogy minek kezdted el szedni, mert akkor a kaja sincs rendben, és a stana sem csodaszer.

Rendes fehérjedús kaja mellé szedve segíti a beépülést, de anélkül lóf@szt sem ér.


De gondolom a kúra felvezetése, is elmaradt, mert minek az.

2010. dec. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából sejtettem,h majd a kajával fogtok dobálózni.meg a felvezetéssel.kaja tökéletes már 1éve minden szempontból és napi 4 liter folyadékot iszom.májvédőt is szedek stb.. nincs velem semmi baj.azért köszi az aggódást.csupán ismét említem,h neten olvastam,h valakinek kijött ez tőle és érdekelt szimplán ,h mi lehet az oka ugyanis olvastam,h bizonyos gyógyszerektől stb... elszineződhet és arra voltam kiváncsi,h ha elszineződik akkor érdemes-e komyolabban vennia dolgot ennyi:)
2010. dec. 2. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul komolyan kellene venni !

Derekad nem fáj még?

Nem tudom mennyit szedsz (gondolom szemes, mert csak az csinál ilyet), de vedd vissza az adagot, vagy hagyd abba.

Folyadékbevitelt emeld meg, annyit igyál, amennyi beléd fér. A piros vizelet vesekárosodást jelez !

Nem hoz annyit a stana, hogy megérje szétkúrni a vesédet, sokkal jobb és biztonságosabb cuccok vannak, ha már mindenáron koxolgatni akarsz.

2010. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vese, akkor prosztata gyulladás, egyik sem az álmom.
2010. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a két utolsónak:) nyugalom amúgy velem nincs semmi baj csak mondtam,h olvastam neten,h embereknél előfordult:)köszi szépen még egyszer a válaszokat!
2010. dec. 2. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Szedjed csak nyugodtan. Ha vért pisálsz akkor is.
2010. dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinted, úgy komolyan, ha nem a vértől piros, akkor mitől? Temperává változik benned a stana, és megfesti a vizeleted? Ha meg vért hugyozol, annak oda van, és nem a legjobb dolog :)
2010. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
komolyan!UOLJÁRA ÍROM SEMMI BAJOM ÉS HA ÉN NORMÁLIS VAGYOK ELVÁROM?H TE IS LEGYÉL AZ!HA ÉN MEGADOM A TISZTELETET TE IS ADD MÁR MEG NEKEM?H NORmÁLISAN VÁLASZOLSZ.ÍRTAM?H NETEM OLVASTAM ÉS ÉRDEKELT ?H MI VÁLTHATJA KI EZT ENNYI...ÖRÜLÖK?H SOK ÉRTETLEN OLVASGATJA A KÉRDÉSEmET.
2010. dec. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!